hnedý kabát & čižmy nad kolená.

0 Flares 0 Flares ×

835C8035-horz

Síce už je december, ja pozerám cez okno na pocukrované Tatry, máme za sebou s Čačky.sk „vianočné“ fotenie a vonku mi omŕza nos i uši, mám tu pre Vás ešte jeden outfit v jesenných farbách. V takých tých novembrových! Neviem prečo, ale jednotlivé obdobia, možno i mesiace v roku, sa mi spájajú s určitými farebnými kombináciami, ktoré zvyknem nosiť, obmieňať a vyťahovať s príchodom sfarbujúceho sa lístia, prvých snehových vločiek, vykúkajúcimi snežienkami či rozkvitnutou magnóliou. November, to je pre mňa hnedá, vínová, červená, oranžová a tmavomodrá. Presne tak, ako to na mne môžete vidieť dnes! Fotky boli fotené pár týždňov dozadu, kedy sme si s Ninou urobili prechádzku okolo Draždiaku. Bolo príjemne teplo, vykračovali sme si ako paničky (ja po tom blate v tých čižmách, viete si to asi predstaviť :D), no kým sme prišli na miesto, ktoré sa nám na fotky pozdávalo, začalo šialene fúkať! Takže Vám, dámy, slečny a nejakí tí páni, predstavujem najveternejšie fotografie na blogu vôbec.

„Županoidné“ kabáty sú momentálne asi najpredávanejším tovarom každého obchodu a musím priznať, že je to naozaj dobrý výmysel. Totiž, taký jednoduchý teplý kabát pasuje takmer ku všetkému! Je síce pravda, že sa Vám môže veľmi ľahko stať, že si vykračujete po ulici a tu zrazu 5 ďalších žien v rovnakom kabáte, no niet sa čomu čudovať, keď je taký praktický. Ja som si ten môj kúpila za skvelú cenu ešte v októbri, kedy mali na ne v Orsay špeciálnu cenu, no celkovo, videla som ich v obchodoch za prijateľné sumy, takže ak hľadáte praktický kabát ku všetkému, smelo do toho. Tento mi dokonca farebne skvelo pasuje k mojim čižmám nad kolená, ktoré mám u takmer rok a sú to tie najlepšie zimné topánky na podpätku vôbec! Veľmi dobre sa v nich kráča a bez problémov v nich vydržím celý deň. To býva pre mňa poväčšine pri zimných topánkach problém, ale v týchto to zvládam. Pokukujem aj po páre v červenej/vínovej farbe, no nikde ich nedokážem nájsť, všade sú vypredané. Nemáte pre mňa nejaký tip? (: Ozaj, ak nakupujete vianočné darčeky a obzeráte niečo z Daniel Wellington, nezabudnite využiť 15% zľavu s kódom sweet_ladylollipop, ktorý si môžete na objednávku uplatniť. Poštovné je zdarma!

Prajem pekný víkend, čoskoro sa opäť ozvem!

835C8035 835C8131 835C8092 835C8060 835C8071 835C8088 835C8118 835C8038

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Nina Skalíková

Čižmy: Rela.sk, Sukňa: Pieces, Rolák: Promod, Kabát: Orsay, Kabelka: Zara, Klobúk: H&M, Okuliare: Mohito, Hodinky: Daniel Wellington, Náušnice: Klenoty Aurum

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.