spýtaj sa čo chceš.

Strašne veľa vecí sa zmenilo. Ani presne neviem, kedy sa to stalo. Niečo sa vrátilo do starých koľají, niečo naopak z tých zaužívaných vybočilo. Začali sa mi opäť točiť vlasy. Akosi som prestala vnímať väčšiu časť ľudí z môjho okolia, ktorí ma potrebovali len „na 5 minút“. Nie naschvál, jednoducho to tak časom prišlo… Naopak, o to viac som sa zblížila s tými, ktorí pri mne stáli vo všetkých momentoch, či zlých alebo dobrých.
Začala som cítiť, že už nie som taká voľná a nemôžem si tu napísať všetko, čo ma napadne. Mnohí z vás si všimli, že si už tak často „nevypisujem srdce“. Kiež by ste len mohli pochopiť, ako veľmi chcem. Mám však strach, že sa to obráti proti mne. Ľudia sú divní, podrývajú a zneužívajú, čo sa dá. 
Niekto mi vliezol do hlavy. Včera, predvčerom. Neznášam ten pocit. Na jednej strane siedme nebo, na druhej tvrdá realita. Vrásky z lásky, čosi také. „Až po uši v mede, ako vtáci vyváľaný v perí.“
 Hovorím si, všetko je tak, ako má byť, no občas sa mi zdá, že by som tomu mohla dopomôcť. No aj tak nemám odvahu…

Love, peace and fashion Ivanka

Topánky: Baťa, Silonky: Lidl, Sukňa: Koton, Top: Takko, Sako: Second-hand (Next), Taška: New Yorker, Šatka: Vintage, Okuliare: F&F, Hodinky: New Yorker, Náramok: Thomas Sabo

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.