S Blogerom roka v McArthurGlen Designer Outlet v Parndorfe.

REE_6806-horz

 

Na „nákupoch“ v Parndorfe so súťažou Bloger roka v spoločnosti dvoch najlepších slovenských blogeriek a dvoch detských blogov v kategórií móda! Pár týždňov dozadu sme sa stretli v Bratislave, odkiaľ sme sa vďaka šikovnému slovenskému organizačnému tímu, ktorý spolupracuje so samotným nákupným centrom Designer Outlet Parndorf, presunuli do Rakúska. Tu nás čakali zábavné dve hodiny motania sa po obchodoch a stylovania outfitov z vecí, ktoré nám padli do oka. Poviem Vám, nie je to také jednoduché, ako sa zdá! Človek totiž nikdy nevie, ako budú veci, ktoré si vybral a nosí ich v taške, dohromady vyzerať. Strihy a veľkosti sú zradné, a preto sa nie vždy podarí odhadnúť všetko na jednotku a v konečnom dôsledku vyzerá outfit úplne inak, než človek v predstihu plánoval.

Ja som sa takéhoto fotenia už raz zúčastnila (príspevok ste mohli vidieť tu), takže som už viac-menej vedela, čo ma čaká. Avšak, opäť to bolo jedinečné a spolu s tímom sme si užili veľa zábavy. Tentokrát sme mali postarané i o vizáž v outletovom butiku L’Oréal, takže sme mali o starosť menej. Fotenie i nakupovanie som si užívala a som veľmi rada, že som sa ho mohla ako jedna z blogeriek finálovej „päťky“ zúčastniť.

Dnes Vám prinášam pár záberov zo zákulisia, rovnako tak i prvý outfit. Tento prvý je „drsnejší“ a na moje pomery celkom tmavý! Keď som v Diesel videla tieto čierne asymetrické šaty a zaujímavú kabelku, povedala som si, že je čas skúsiť niečo rockovejšie. V kombinácii s koženou bundou z Manga a voňavými Melissami od Karla Lagerfelda vytvorili celkom slušnú kombináciu s dávkou drzého šmrncu. V úlohe doplnkov som zvolila klasické letecké okuliare so strieborným rámom od Fossil a „reťaz“ z Manga, ktorá dobre zapadla okolo zapínania šiat. Inak, musím Vám prezradiť, tá taška ma nadchla! Totiž, nie je to úplne obyčajná taška. Otvárala sa ako mal kufrík a vo vnútornej časti mala špeciálne vrecko na tablet, diár, telefón a pero, takže technika v nej ostáva chránená a bez pohnutia.

Majte sa pekne, prajem úspešný týždeň, čoskoro sa opäť ozvem!

Ozaj, budete môcť vyhrať viac ako 100$ na nákup v jednom online obchode! Celkom fajn, čo poviete? (:

REE_6850 REE_6863 REE_6874 REE_6800 REE_6806 REE_6812

 

REE_6685 REE_6689 REE_6695 REE_6696 REE_6715 REE_6716 REE_6731 REE_6733 REE_6754 REE_6759 REE_6766

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Reefe

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Spätné upozornenie: Bloger roka | strbovalinda
  • Outfit je možno tmavší než si zvyklá, mě ale i přesto je skvělý, jsi neuvěřitelně sexy. Věřím, že takový křivák by mohla mít v šatníku každá žena a pro mě je to téměř basic kousek. Šaty vypadají krásně, jsou důkazem, že všechno nemusí být obtažené aby to bylo sexy, možná to však dělá jistá dávka tvojeho přirozeného sexaoealu!

  • Outfit je skvelý, je to presne moja šálka kávy 🙂 Len si neviem tie šaty predstaviť na normálne nosenie, keďže podľa fotiek dosť presvitajú. Inak je to ale naozaj nádherné a hodí sa ti to 🙂

    Blonďavá Potvora