ružová & červená.

0 Flares 0 Flares ×

_MG_0118-2-horz

Človek si uvedomí, ako ten čas strašne rýchlo beží pri mnohých momentoch. V podstate sa to v bežnom dni ani tak veľmi nezdá, ale sú chvíle, kedy si poviem, že: „Ty kokso, nestalo sa toto len včera?“ A zrazu vysvitne, že nie. Stalo sa to tri, možno aj štyri roky dozadu, len moje spomienky sú tak živé, akoby to bolo pár chvíľ dozadu. Dnes som si robila poriadok v počítači, presnejšie povedané, v prehliadači. A začalo som rad-radom prezerať a mazať záložky stránok, ktoré ma kedysi zaujali, ktoré som potrebovala, ktoré boli v tom čase aktuálne. Otváram jednotlivé stránky a smejem sa. Pamäť pracuje, spomienky sa vynárajú, pred očami tu na mňa vyskakuje maturita zo slovečiny a zjedená dóza Nutelly spred troch rokov, trápenia nad nemeckou Erörterung a 12 rukopisných strán o jednom veľkom nič, výčitky svedomia z tej dózy a blog na Tumblr o „skinny bitches“, ktorý mi mal poslúžiť ako motivácia pri následom cvičení (sen o #thighgap a následné #dočertasthighgap), blog slečny Zelinovej, ktorý dnes už neexistuje a ani sama netuším, čo ma v tej dobe na tom zaujalo (#nohate), jeden brutálne štýlový a sexi chlap, ktorého som začala sledovať dávno-pradávno v rámci zveľaďovania si jazykových schopností, ale viete ako…Kto by pri takýchto fotkách s takýmto fešim čítal text? Ale aby som sa jazykovo rozvíjala a zlepšovala, našla som aj staršie záložky s ruskými, poľskými a nemeckými blogmi, na ktoré som zabudla a dnes mi len a len padnú vhod, takže jazykom zdar! Potom brušká prstov opuchnuté od gitary a akordy mojich obľúbených piesní, lahodné inšpirácie od Dulce a na záver Koniec Lásky od Jesenského, pretože sa mi nechcelo ísť do knižnice. Človek sa tak vlastne dozvie o sebe strašne veľa vecí! Čo mal rád, čo sa mu v danom momente páčilo, čo mu v srdci ostalo. Máte v počítači veľa záložiek? Ja ich mám veľa-preveľa, aj preto som sa pustila do ich pretriedenia a možno tak načerpala aj inšpiráciu, ktorú som kedysi v niektorých veciach neregistrovala.

Ak sledujete môj blog nejaký ten piatok či možno aj dva, určite viete, že mám rada farby. Nie vždy mám na ne náladu, ale farebné kúsky ma vedia aj v obchodoch zaujať podstatne viac, než tie sivé, čierne či akékoľvek v zemitej farbe. Keďže začína (resp. niekde už je aj v plnom prúde) obdobie kabátov, na zimu vždy hľadám aj také, ktorými si budem môcť v hmlistom počasí rozveseliť deň. Tento ružový kabát určite spadá do tej kategórie! Síce nie je až taký hrubý, aj napriek tomu zahreje. Presvedčila som sa o tom počas veternejších dní, kedy v Bratislave fúkal naozaj nepríjemný vietor a pod kabátom mi bolo predsa príjemne. Dnes ho mám síce na fotkách iba prehodený, lebo bolo v deň fotenia a nosenia prekvapivo teplo. Kombináciu ružovej a červenej som predtým v takomto „výraznom množstve“ nikdy neskúšala. Veľa červenej a veľa ružovej by totiž mohlo na ľudí pôsobiť veľmi agresívne. Aj na mňa niekedy tak pôsobí. Avšak úprimne, tentokrát to mne osobne vôbec nevadilo a práve tieto dve žiarivé farby som dala dohromady v (skoro) dnešnom outfite. (OK, dnes by som v tom asi už zamrzla, ale verte mi, nebolo to tak dávno, čo sme ho fotili.) Výraznosť farieb som sa snažila zmierniť bielou košeľou (ktorá je riešená ako body, takže sa z nohavíc nevyhŕňa, je úplne skvelá a majú ju v niekoľkých rôznych farbách) a klasickou „džínsovinou“ v podobe riflí v boyfriend strihu, ktoré ma v Mohite zaujali tými super nažehlovačkami!

Užívajte víkend! <3

_MG_0110-2 _MG_0125-2-horz _MG_0078-2 _MG_0006-2 _MG_0033-2 _MG_0122-2-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Jojo Tengi

Topánky: Vices, Kabát: Shein, Rifle: Mohito, Sako: Mango, Košeľa: Mohito, Kabelka: Guess, Hodinky: Ops! Objects

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.