.rozlúčkový

0 Flares 0 Flares ×

1

Čas od času sa stane, že celkom zabudnem na fotky outfitov či zábery z rôznych fotení. Nikdy to nie je o tom, že by som Vám daný outfit či tvorbu fotografa nechcela ukázať. Skôr ide o to, že mám toho naraz veľa a neviem sa rozhodnúť, čo skôr. Stáva sa to najmä vtedy, keď nemám dlho nič a zrazu sa mi nakopí niekoľko záberov z rôznych fotení.

Posledný

Práve tieto fotky boli fotené ešte začiatkom leta a dnes ich pridávam ako rozlúčkový príspevok s teplejším obdobím a titulom „ahoj leto! vidíme sa (v zdraví, dúfam) o rok.“ Síce budem mať ešte niekoľko ľahších outfitov (ideálnych) do babieho leta, vyslovene letné kombinácie už asi pomaly odložím a budem sa tešiť na pravú jeseň! Aj keď, priznám sa, s letom sa mi lúči ťažko. Nejde len o trendy, ktoré sa, podľa môjho názoru, tento rok nadmieru vydarili, ale o zážitky, skúsenosti, životné zmeny a všetky tie veci okolo.

Tento rok ma čaká bakalárka a záležitosti okolo blogu sa za posledné dva roky rozbehli viac, než by som očakávala, tak len dúfam, že to všetko časovo a organizačne zvládnem!

Outfit

Tieto šaty som si obľúbila už minulý rok a v mojom šatníku sa nestratili ani túto sezónu. Aj keď oranžová nepatrí medzi „moje“ farby, neviem si predstaviť, že by práve tieto šaty boli v inej farebnej verzii! Na leto sú ideálne, vzdušné a dostatočne široké (takže môžem zjesť veľa zmrzliny, ha!). Pasujú ako k nízkym topánkam, tak aj k podpätkom a počas horúcich dní som sa v nich cítila skvelo.

Dnes to však už podľa počasia vyzerá skôr na kabát, takže je čas tie moje vyčistiť a ožehliť, nech ich mám všetky pripravené!

Majte krásny víkend, čoskoro sa ozvem s krásnymi fotkami od Natálky či Niny!

3 Ivanka_24 5 Ivanka_25 6Ivanka_17 2 4ivanka_1

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Zuzana Madarászová – Susy’s bow

Topánky: Topankovo.sk, Šaty: Shein, Kabelka: Parfois, Okuliare: letnyhit.sk, Náramok: Lindex, Hodinky: Timex

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.