Školské dni.

 

Príjemný utorok prajem!

Dnes mám pre vás jednoduchší „školský“ outfit, ktorý sa dá nosiť každodenne a síce sa skladá zo základných jednoduchých kúskov, môžete ho každý deň ozvláštniť iným doplnkom! Mnohým z vás, určite, známa kombinácia, rifle-sáčko, sa dá nosiť na tisíc spôsobov, i keď to tak možno nevyzerá! Aj keď si veľa ľudí myslí, že toto combo je otrepané a tuctové, ja tvrdím opak! Práve pri takomto outfite sa môže človek najviac vyblázniť na doplnkoch v podobe rôznych šatiek či šálov, kabeliek alebo čiapok. Ja som dnes zvolila veľkú červenú tašku, do ktorej sa mi všetko zmestí a doplnila to červeným rúžom a čiapkou, ktorá ma v chladnejšom počasí zachránila pred zmrznutými ušami! Keďže sa mi žiadalo nejakým spôsobom prepojiť farbu topánok a rukavíc, vhod mi padla moje veľká šatka zo sekáču, ktorá je modro-bielej farby s malými detailami v červenej a hnedej farbe. Topánky sú presne z tej kategórie, o ktorých som hovorila v predošlom outfitovom článku a nemôžem si ich vynachváliť.

Dnes len takto v skratke, keďže sa ideme s babami pozrieť do mesta na trhy, no čoskoro sa ozvem opäť!

Ozaj, aby som nezabudla, chcete vedieť, kto vyhral giveaway s F&F?

Tu sú výhercovia!

1. Kabelka poputuje pre koverova@antik.sk

2. Štóla má tiež novú majiteľku, a to fkovalcikova@gmail.com

3. Čiapka snáď v zime zahreje Nicoll882@azet.sk

Dievčatám/dámam gratulujem a vy, ostatné, nezúfajte! Už čoskoro si budete môcť zasúťažiť o 50€ poukaz na nákupy v Parndorfe. (:

4C5A5273 4C5A5243 4C5A5246cb 4C5A5253 4C5A5255 4C5A5256 4C5A5280 4C5A5293 detail iik sdsds t

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Simona Hulmanová

Topánky: Baťa, Rifle: Orsay, Kabelka: Zara, Sako: Alain Manoukian, Šatka: Second-hand, Čiapka: Forever 21, Rukavice: Orsay

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.