predprehliadkovo.

0 Flares 0 Flares ×

Nemohla som sa dočkať momentu, kedy budem mať príležitosť obliecť si tento top! Keď som ho prvýkrát videla v obchode, neverila som vlastným očiam. Sú štyri veci, ktoré ma dokážu neskutočne chytiť v móde za srdce a náležite nadchnúť. Čipka, kožušinky, tutu a pierka! Doteraz som mala možnosť stretnúť sa s pierkami len na kabelkách či sukniach, no akonáhle som ich videla na tomto tope, vedela som, že bol vyrobený pre mňa. Síce som sa trochu bála obliecť si ho, predsa, prevlieka sa iba cez hlavu a tie pierka sú tiež len pierka, ľahko sa zlomia či povypadávajú, nakoniec sme to obaja (top i ja) prežili a ja som mohla spokojná a šťastná odísť z obchodu s týmto netradičným kúskom. Keď som vďaka Nine a Slovak Man Magazínu dostala príležitosť zúčastniť sa prehliadky Factory WTF?!, ihneď som vedela, že si ho musím obliecť. Ako na zavolanie mi pár dní pred tým prišla krásna tutu v čiernej farbe z obchodu MiaBella a perfektne tak doplnila moju predstavu o finálnom outfite. Keďže je to celé samo o sebe veľmi výrazné, zvolila som už len malú zlato-čiernu kabelku z „ružovej hlavy“ a náušnice s jemným zlatým detailom. Prehliadka sa konala pár týždňov dozadu v Randal Club a bola to veľmi vydarená akcia! Snáď sa mi o nej v najbližších dňoch podarí i pár slov napísať.

Ešte stále som pod Tatrami a dúfam, že tu budem čo najdlhšie. Síce nemáme sneh, na ktorý som sa tak veľmi tešila, no doma je doma. Aj keby mali žaby padať, bola by som tu spokojná. Užívam si chvíle s rodinou a Petríkom, oddychujem a snažím sa učiť na svoju prvú a zároveň najťažšiu skúšku, no zatiaľ sa mi veľmi nedarí, pretože robím všeličo iné, len nie to, čo by som mala. Dnes som si spomenula na to, či ešte viem hrať na gitare, tak som ju vytiahla z rohu izby a strávila s ňou viac než hodinu. Viete si predstaviť, čo všetko som sa za ten čas mohla naučiť? Nie, ani  ja si to neviem predstaviť. Hodinu vkuse som sa asi ešte v živote neučila. 😀

Prajem pekný víkend a príjemný oddych všetkým, ktorý si ho môžu dovoliť. (:

 

IMG_8215 IMG_8225-horz IMG_8257 IMG_8286z IMG_8292 IMG_8296 IMG_8308 IMG_8234 IMG_8281-horz IMG_8258 IMG_8261 IMG_8201

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Top: Ollie, Sukňa: kúpiš tu!, Topánky: z Cypru, Kabelka: kúpiš tu!, Náušnice: Ebay

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.