dikobraz.

0 Flares 0 Flares ×

Vietor vo vlasoch, vietor v maxi veste, pocit á la superhrdinka, ktorej plápolá plášť a chystá sa vzlietnuť. Tak nejako vyzeralo predvianočné obdobie v Bratislave, počas ktorého vznikli tieto krásne fotky od Kikušky. Síce sme na ne nemali extra veľa času, výsledok nás o to prekvapil a to, že nám počas fotenia krásne svietilo slnko, nás nabíjalo energiou. S Kikou sú fotenia vždy zábavné, lebo popri tom, ako cvaká, stále opakuje: „Úsmev, úsmev.“ Akonáhle nahodím vážnu tvár, začne s tým opäť. Ona sama sa tak zlatučko popri fotení usmieva, že sa nedokážete nesmiať či neusmievať ani vy. Je skvelá fotografka a ešte lepší človek. Aj napriek svojmu talentu a šikovnosti je nesmierne skromná. Počas tých pár chvíľ, keď sme boli spolu, som si ju nesmierne obľúbila a verím, že v budúcnosti ju čakajú veľké veci.

Ako som písala už v minulom článku, milujem kožušiny. Keď som u nás v obchode počas porady zahliadla túto dlhú vestu, ihneď som vedela, že pribudne do môjho šatníka, pokiaľ bude v nejakej prijateľnej sume. Bola v zľave a tak som ju tam nemohla nechať ďalej visieť. Je síce asi extravagantnejšia, než iné chlpaté vesty, ktoré mám a trošku mi pripomína dikobraza, no pri pohľade na ňu mám vždy lepšiu náladu. Je to taký „funny“ kúsok, ktorý sa bežne nevidí a mne robí nesmiernu radosť. Keďže je sama o sebe výrazná, tentokrát som ju skombinovala s čiernymi kúskami a striebornými doplnkami. A hodinky zapnuté cez rukáv bundy? Bláznim? Nie, nebláznim. Počas zimného obdobia je to tá najpraktickejšia vec, ktorá existuje! Pokiaľ chcem vedieť, koľko ešte mám (resp. nemám) času, nemusím sa obťažovať s rukavicami a troma vrstvami oblečenia, kým sa dostanem k tomu, koľko je hodín. Tieto mám nové. Je to model dámskych hodiniek Casio Collection LTP 2069D-4A a je to taká dievčenská klasika. Sú strieborné s ružovým ciferníkom, ľahučké a vhodné najmä k športovejším či pohodlnejším outfitom. Je na nich vidieť i dátum a deň. Mám jeden podobný model, od Korsa, no tie sú ťažšie a elegantnejšie, takže mi tieto Casio padli vhod. Nosíte hodinky? Ktorú značku obľubujete najviac? Ja nosievam buď úplne jednoduché a decentné alebo väčšie a výrazné.

Majte peknú nedeľu!

RP1A0515-horz RP1A0306 RP1A0372 RP1A0375 RP1A0435 RP1A0460-horz RP1A0505 RP1A0531 RP1A0541-horz RP1A0596

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Kristiana Vavrekova

Topánky: jazdecké, Silónky: Calzedonia, Šortky: Mango, Vesta: Glamorous, Bunda: Reserved, Rolák: neznámy, Náhrdelník: Orsay, Hodinky: Hodinky.sk, Kabelka: H&M, Čiapka: maminina

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.