Pink Pajamas. Florida.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC1725-horz

Úspešný začiatok týždňa všetkým!

Ospravedlňujem sa, že som sa dlhšiu dobu neozvala, no času bolo pomenej! Avšak, ak budeme mať v blízkych dňoch priaznivé počasie plné slniečka, určite svoju neaktivitu napravím častejším prispievaním. Dnešný článok píšem len v rýchlosti, preto nebude rozsiahlejší ako zvyčajne, no verím, že sa Vám bude outfit aspoň trochu pozdávať a absenciu textu mi odpustíte.

Nie je nič lepšie, ako sa po dlhom dni „nahodiť“ do pohodlných kúskov a vyraziť v pyžamovom looku. Čaro týchto širokých nohavíc, ktoré v určitých momentoch vyzerajú ako sukňa, som objavila ešte minulého roku, kedy som ich nosila približne v rovnakom čase ako teraz, na dovolenke v Chorvátsku. Po roku som si ich obliekla opäť a takmer som aj zabudla, ako príjemne sa nosia! Nápadne pripomínajú pyžamo a v kombinácii s voľnou „záclonkou“a body vyzerajú, akoby som si odskočila z gauča, no niekedy ani to nie je na škodu, všakže. Na prechádzku po meste sú tým najpohodlnejším riešením a sľubujem si, že ich budem nosiť častejšie!

Máte aj vy nejaký „pyžamový kúsok“, ktorý by ste najradšej nosili 24/7? (:

_DSC1803-horz _DSC1758-horz _DSC1766-horz _DSC1793-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Nine West, Nohavice: Zara, Body: vintage, Záclonka: Second-hand (Primark), Kabelka: Second-hand

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.