.na kožu (a na tvár)

0 Flares 0 Flares ×

S kozmetickými vychytávkami to mám všelijako – zbožňujem ich testovať, objavovať a skúšať. Na „zoznam vyvolených“ sa však väčšinou dostane len pár a práve tieto produkty používam najčastejšie a najradšej. Mám doma kufríky plné kozmetiky, všelijakých extravagantných farieb a neobvyklých konzistencií. Všetky tieto produkty mám odskúšané a sú tam len také, ktoré mi vyhovujú. Iné posúvam ďalej…

Tie najväčšie „topky“ však trónia v mojej kozmetickej taštičke, ktorú nosím so sebou pri každej ceste z domu. A vlastne, mám ju v poličke aj počas bežného dňa! Naposledy do nej pribudli tieto produkty a ja nemôžem urobiť nič iné, než Vám ich odporúčať.

Prvým favoritom mesiaca je pre mňa bez pochýb novinka od Tommy Hilfiger. Pravda, do kozmetickej taštičky sa mi veľmi nezmestí, no do kabelky je akurát! Vôňa s názvom „Tommy Girl Tropics“ ma chytila za srdce (či noc) od prvého momentu. Ako možno viete, do vôní som blázon. Mám také, na ktoré nedám dopustiť a ktoré si budem kupovať znovu a znovu. Po skúsenosti s touto však môžem bez zaváhania povedať, že sa k nim s prehľadom zaradila.  Je výrazná, napriek tomu však veľmi svieža a príjemná. Zamilovala som si ju od prvého momentu.

Essential Oil Prep + Prime od M.A.C je pastva pre oči to najlepšie pre krásnu pleť! Vždy, keď som videla instagramové beauty gurus, ako aplikujú na tvár pred nanesením make-upu olejček, veľmi som sa čudovala. Nevidela som v tom extra význam, najmä preto, že som si predstavovala, aké sú potom mastné a lesklé. Úprimne, bola to však veľká chyba! Po tom, čo som ho skúsila aj ja, ho neviem pustiť z ruky. Krásne vonia, pleť oživí a zjemní a do pokožky sa ihneď vstrebe. Pre mňa je ideálny ako primer a zvyknem ho používať pod make-up. Samozrejme, treba si dať pozor, po nanesení krému a pred nanesením olejčeka treba chvíľu počkať, aby sa navzájom „nezbili“.

Pri krásnej (a sviežej) pleti ešte ostanem! Bioderma uviedla tento mesiac novinku Sébium Global cover. Ide o krycí krém, ktorý je vyvinutý na problematickú pleť – malé jazvičky, vyrážky, akné. Samotný krém pomáha v boji s vyrážkami a zároveň zabraňuje vzniku nových. Vo viečku sa dokonca skrýva aj zelený korektor a malinké zrkadlo. Z vlastnej skúsenosti musím povedať, že na pleti vyzerá veľmi prirodzene. Vyrážky a nedokonalosti pekne prekryje a zelený korektor funguje na sto percent. Je na prvý pohľad trochu viac hnedý, no nemusíte sa báť, na pleti sa prispôsobí. Samozrejme, ak máte príliš bledú pokožku, pravdepodobne také výrazné prispôsobenie sa nezvládne, no inak funguje.

Poslednou tohtomesačnou srdcovkou sú pre mňa rúže od Maybelline. Či matné alebo lesklé, držia na perách po celý deň. Zvládajú nápor rúžov a jedla, pery nevysušujú a tie lesklé dokonca aj hydratujú. Môj najobľúbenejší odtieň je korálový, no odporúčam aj výrazné ružové odtiene alebo netradičné hnedé. Okrem toho, sú dostupné za veľmi prijateľnú cenu!

Love, peace and beauty Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.