Mr. X Superstar.

20150906-0040-horz

Príjemný štart do nového týždňa prajem!

Tak už som späť na Slovensku. S hlavou ako balón, kvalitnými kruhmi po očami a mierne zmrznutými rukami. Totiž, nech sa človek snaží akokoľvek, šoku z presunu sa nevyhne. Ja to mám tak, že smerom za vodu, teda mínus 6 hodín, mi nerobilo žiaden problém. Avšak, akonáhle sme sa vrátili domov, trvalo mi 4 dni, kým som sa ako-tak dala dokopy, nehovoriac o tom, že ešte stále nemôžem v noci zaspať. Keď sa tak človek poneviera pár dní po dome ako múmia, zistí, že zrazu mu veľa vecí uteká, všetko sa kopí a niet žiadneho času. Jediným plusom je, že do začiatku školy ostávajú ešte dva týždne, takže mám čas dať si život do poriadku.

Aj na blogu som si dala nejaký ten kratší čas prázdniny, keďže som sa potrebovala spamätať z časového, vzdialenostného a najmä teplotného posunu, no dnes som späť s prvým jesenným outfitom! Poviem Vám, dá to poriadne zabrať, „prepnúť“ sa z režimu ľahkých šiat a plaviek, do režimu rolákov a dlhých nohavíc. Včera bolo pod Tatrami dokonca tak chladno, že som vytiahla zo skrine i rolák a ako tak pozerám von oknom, hádam, že dnes to nebude o nič lepšie. Síce svieti slnko, fúka ako opreteky. Odpremiérovala som si však moje nové tenisky od Adidas, z ktorých som mala, priznám sa, zmiešané pocity. Najskôr som z nich bola nadšená, pretože sú iné, než kúsky, ktoré nosievam. Potom som z nich bola v rozpakoch, práve z toho istého dôvodu, keďže som si nebola istá, či ich budem mať k čomu nosiť. Nakoniec som si ich však zamilovala a nateraz skombinovala s jedným z nových kabátov, ktoré som si priniesla z Ameriky. Stál smiešnych $25 a zbožňujem jeho farbu! Čo sa tých tenisiek týka, sú od adidas Originals by Pharrell Williams – kolekcia Superstar Supershell. Určite ste zaregistorvali kolekciu Supercolor, možno nejaký ten kúsok máte i doma, ktorá bola uvedená na jar. No a teraz prichádza Pharrell s kolekciou Supershell, ktorá spája umelcov z celého sveta. Tí dali kultovej špičke tenisiek Superstar novú kreatívnejšiu podobu, čím sa nové modely premenili na umelecké dielo. Úvodná kolekcia sa volá Artwork a farebne ožíva vďaka originálnym grafikám a dizajnom umelcov, akými sú newyorský moderný umelec Todd James, americká fotografka a režisérka Cass Bird či moderný japonský umelec mr.. Čo je na teniskách pre mňa osobne najzaujímavejšie, je rozdielnosť pravej a ľavej tenisky! Vďaka tomu sa dajú jednotlivé kúsky z kolekcie navzájom kombinovať. Dobré, nie? (:

 

 

20150906-0015-horz 20150906-0055 20150906-0061-horz 20150906-0043 20150906-0032-horz 20150906-0048 20150906-0026-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystynek

Tenisky: Adidas Mr. Superstar, Džínsy: Primark, Kabát: H&M, Klobúk: Shana, Rolák: Promod, Kabelka: Shein

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.