späť do školy II. (back to school outfit)

0 Flares 0 Flares ×

20150907-0003-horz

Ahojte,

dnes som tu opäť s outfitom na tému ‚Späť do školy‘! Prvý ste mali možnosť vidieť ešte behom leta, bol ružový a dievčenský. Tento je o niečo vyspelejší a ženskejší, no nemusíte sa báť, stále je vhodný do školy, a možno i do práce. Jednoduchá biela košeľa v kombinácii so sukňou s vysokým pásom, lodičky a kabát sú elegantným riešením do každej situácie. A čo je najlepšie, ide o základné kúsky, ktoré by mohla mať každá z Vás v šatníku. Dajú sa vďaka rozličným doplnkom nosiť dookola v stále inej kombinácii a nájde sa v nich nejedna veková kategória. Ja sa v takýchto prípadoch najradšej vyhrám s kombináciou rúžu a lodičiek, ktoré sa dajú meniť donekonečna! Dnes som zvolila môj obľúbený červený z limitovanej edície od L’oréal, ktorý mi farebne presne sedí k novým lodičkám, ktoré sme s maminou kúpili na trhoch v Poľsku za 20€! Sú kožené a som z nich úprimne nadšená, pretože som sa snažila zohnať nejaký pekný pár v Amerike, no nepodarilo sa mi to. Krásne som síce videla v obchode Guess v NYC, ale zaváhala som, takže neskôr mi ostali len „oči pre plač“. Ale asi je všetko tak, ako má byť a tieto si na mňa počkali. Napriek tomu, že mám dnes na sebe koženú sukňu, ktorá vyzerá byť na pohľad nepohodlná, opak je pravdou. Je z jemnej kože a existuje sa v nej nadmieru pohodlne! Má skvelú dĺžku, ktorá nikoho neurazí a čo mi úplne vyhovuje, je vysoký pás, ktorý nosím omnoho radšej, než čokoľvek iné.

Mimochodom, popri fotení sme točili i video, ktoré bude online onedlho (dúfam, do konca týždňa), tak Vám ho ukážem hneď, ako to bude možné. Medzitým si zajtra odskočím do Bystrice na jarmok a psychicky sa pripravím na sťahovanie späť do Bratislavy, ktoré ma onedlho čaká. Aké máte najbližšie plány vy? 🙂

20150907-0008-horz 20150907-0034 20150907-0025-horz 20150907-0036 20150907-0018-horz 20150907-0015-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystýnek

Topánky: z Poľska, Sukňa: Mango, Blúzka: H&M, Kabát: Shein, Okuliare: Burberry, Aktovka: Svettopanok.sk 

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.