Miss Nothing

0 Flares 0 Flares ×

 
Skirt: Second-hand (Atmosphere), Tee: C&A, Belt: New Look, Boots: from Poland, Hat: New Yorker, Coat: Second-hand (Mango)
We try to succeed with naive faces and misleading suppositions. Coherent thoughts are declining and becoming to change to the dust. We sweep it with the brooms to the rink on the assumption that the rain will take it. But the rain is not strong enough to overcome them. Naive faces are useless and we need to select more powerful weapons. What about ignorance?  It is sweet. It certainly takes. 
Snažíme sa uspieť naivnými výrazmi a klamlivými domnienkami. Ucelené myšlienky sa nám rozpadávajú a menia sa na prach. Metlami ich zmetáme do rínku v domnienke, že ich dážď vezme so sebou a o pár dní po nich nebude chýru ani slychu. No ani ten dážď nie je dostatočne silný, aby ich premohol. Naivné výrazy sú zbytočné a je potrebné vybrať silnejšie zbrane. Čo takto nevedomosť? Veď tá je predsa sladká. Tá určite zaberie. Len aby nebol ten svet potom príliš presladený, nemáme ho čím posoliť.

High Tatras, Me and My brother <3

Love, peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.