Always Look on the Bright Side of Life

0 Flares 0 Flares ×

With some people, life doesn´t play fair. It doesn´t give them a choice. It cheats and fouls. Nobody gives him a slap for it. The life punish them for something what they didn´t do and punishes them repeatedly. They pay tax for nothing.
When I was in Paris, I met a girl. She lost her parents. Her mother died of cancer and dad in a car accident. Despite wounds which  she received from life in the inattention, she had sparks in the eyes, the taste for live, big heart and determination to stand up in front of everything what else comes. Some of us are missing it. We think that everything and everyone is here forever. Wrong.
Thank God I was born under a lucky star. Thanks, that I have everything I dreamed about. Thanks, that the life didn´t hurt me.

S niektorými ľuďmi sa život nebabre. Nehrá s nimi hru podľa pravidiel a nedáva im možnosť vybrať si. Podvádza a fauluje. Nik ho za to „neprefacká“, nik mu nedá príučku. Kiež by sa dalo. Trestá ich za niečo, čo neurobili a trestá ich opakovane. Platia daň za to, že nikomu nič zlé neurobili.
Keď som bola v Paríži, stretla som jedno dievča. Stratilo oboch rodičov. Maminka zomrela na rakovinu a ocko pri autonehode. Aj napriek ranám, ktoré jej život v chvíľkach nepozornosti dal, mala iskry v očiach, chuť žiť, veľké srdce a odhodlanie postaviť sa všetkému ďalšiemu, čo príde. Niektorým to chýba. Myslíme si, že všetko a všetci sú tu večne. Omyl.

Ďakujem Bohu, že som sa narodila pod šťastnou hviezdou. Ďakujem, že mám všetko, o čom snívam. Ďakujem, že si ma život nepodal.

Inák, počuli ste o Shiz
Love, peace and fashion Ivanka

Dress: Second-hand (Quiz), Over-knee socks: Takko, Boots: Second-hand,White Sweater

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.