And I have lived so many lives

0 Flares 0 Flares ×
What would it be if we had one extra chance in our life? What would it be if we could go back in time and fix something we now regret? 
It would be strange. Like living two lives at once, traveling in two directions and standing on two sides of the River. We rectify one mistake and we live the next one. Still, we have done fresh and new. It don´t have meaning. Rather be imperfect, as crave after the perfection and thereby destroy everything and everyone we love.
 Aké by to bolo, ak by sme v živote dostali o jednu šancu naviac? Aké by to bolo, ak by sme sa mohli vrátiť v čase a napraviť niečo, čo dnes ľutujeme?
Bolo by to zvláštne. Ako žiť dva životy naraz, cestovať dvoma smermi a stáť na dvoch stranách rieky. Napravili by sme jednu chybu a žili by sme tú ďaľšiu. Stále by sme robili nové a nové. Nemalo by to význam. Radšej byť nedokonalý, ako po tej dokonalosti bezhlavo prahnúť a zničiť tým všetko a všetkých, čo milujeme.

<3 Spomínam na Paríž a cnie sa mi.
<3 štvoro nových šiat, zelené zamatové body, čierne okuliare so srdiečkom, opasok, svetrík, zamatový motýlik.
<3 Vysvedčenie na výbornú.
<3 Nenudia vás moje texty?

Dress: Second-hand, Boots: New Look, Tights: Pink from Tally Weijl and Heart from Gate, Vest: Takko, Necklace: New Yorker
Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.