If you thought I would wait for you You thought wrong

Myslela som, že vám dnes prehovorím do duše. No jeden myslel a vymyslel fúrik. Neskôr ho musel tlačiť. Takže to radšej skúšať nebudem, pretože sa mi vás moc tlačiť nechce. (Ak vám ušla pointa predchádzajúcich viet, nezúfajte. Ušla aj mne. Možno tam ani žiadna pointa nebola.)
Viete, čo je takmer lepšie ako kúpa topánok z minulého príspevku? Kúpa záhradnej obuvi v sieti obchodov Lidl za 6€, ktorá sa tvári ako Melissky a žne úspech všade, kde sa objaví. No poviem vám, normálne ešte väčšia radosť žiť ako zvyčajne. A aby všetci videli, ako sa radujem, navliekla som sa do bodiek. Takže oficiálne prehlasujem, bodky sú od tejto chvíle symbolom radosti. A je jedno, kde sa nachádzajú. Či na kabáte Dorothy Perkins, alebo na silonkách z Romwe. Radosť zo života mi trošičku kazia tieto červené šaty, v ktorých nemám absolútne žiadne prsia (nie že by som zvyčajne nejaké mala, ale v týchto je to extrémne mizivé). Ale mám tie šaty rada. Aj napriek „urobímtižiadneprsiachceš?“ faktoru. Ten nedostatok som sa pokúsila zamaskovať čiernym šálom.   

Love, peace and fashion Ivanka
Shoes: Lidl, Tights: Romwe, Dress: H&M, Blazer, Coat, Scarf: Second-hand, Glasses: New Yorker

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.