Ženy treba ľúbiť.

Od štvrtkového večera sa so mnou chcela kamarátiť angína. Keďže som slušne vychovaná, jej priateľstvo som akceptovala. Myslela som si, že je to mladá a milá slečna. Spočiatku sa tvárila, že so mnou chce viesť dlhé rozhovory, púšťať si filmy, piť teplý čajík a pozerať, ako vonku padá sneh. No po čase som zistila, že je to chlap v ženskom tele a o pohodové chvíľky mu vôbec nejde. Ihneď sa mi vrhol na mandle a dostal ma do postele. Vôbec to nebolo príjemné. No už je to (čiastočne) za nami. Budem sa z toho spamätávať asi až do stredy.
Ale zase, nebudem vám klamať, už dlho som nezažila víkend, počas ktorého by som absolútne nič nerobila. Páčilo sa mi to. :* Pozerala som Gossip Girl, čítala blogy, trochu som sa učila (aby sa nepovedalo), pripravovala úlohy na imatrikuláciu prvákov, obdivovala film Monte Carlo a dorábala kostým, keďže imatrikulácia sa nesie v znamení „karnevalu“. 

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.