„Fajčíte?“ „Ako komu.“

0 Flares 0 Flares ×

Ľudia veľa veci nechápu. Unikajú im súvislosti, nevidia do vecí a pri tom sa stále tvária, že im patrí svet. Na iných sa pozerajú zhora, mudrujú o záležitostiach, do ktorých ich nič. Začína mi to brnkať na nervy. Všetci, všade, všetko riešia. Ja nepotrebujem. Už len z princípu sa od toho dištancujem. Od času, kedy som napísala tento článok:
Dámy a Páni, nastal čas otočiť stránku. Začína sa nová kapitola môjho života. Už nikdy nebude všetko také, aké bolo predtým. Žiadna závisť, nenávisť, lži a ohováranie. Dospela som, čo sa týka rozumovej stránky. Začínam od nuly. Priatelia ostávajú, mená ľudí, ktorí mi neverili, či závideli, nepoznám. Prekonávam svoj strach, zvyšujem si ambície, pocity si nechávam pre seba, svoj názor vyjadrím, keď to uvážim za vhodné. Všetko čo bolo, bolo krásne, ale to, čo príde, bude ešte krajšie. To, čo bolo, ostane v mojich spomienkach a srdci navždy. Ale prichádza nové a na staré nebudem spomínať.
Bolo to už dávno. No nezmenila som svoj postoj. 

Novoty. Fialové za 5€, čierne za 6€. Kde inde, ako v sekáči. Jedny úplne nové, druhé ako nové.

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.