.Hriešne dobré víkendy II., Aupark Bratislava

0 Flares 0 Flares ×

Aupark, Hriesne dobre vikendy

Ako som v minulom článku o Hriešne dobrých víkendoch, ktorý ste si mohli prečítať tu, sľúbila, dnes Vám napíšem niečo o mojich obľúbených beauty butikoch v Auparku. Spolu s Petríkom sme novinku nakupovacích víkendov odskúšali takmer dva týždne dozadu na vlastnej koži. Navštívili sme pár mojich obľúbených značiek a obzreli sme si aktuálnu ponuku v obchodoch a butikoch. Okrem klasických obchodov s módou a doplnkami, ako Fracomina, Nine West či Tous, sme zablúdili aj do butikov, ktoré sú pastvou pre oči a plné zázrakov na telo, tvár či nechty.

Ja osobne mám kozmetické butiky veľmi rada, pretože majú úplne inú atmosféru, než klasická drogéria či parfuméria, zvyčajne sú veľmi štýlové a s výberom toho správneho produktu Vám pomôžu ľudia, ktorý sa v tovare a celkovej ponuke danej značky dokonale vyznajú. Aupark má oproti iným nákupným centrám veľkú výhodu, pretože má zastúpenie takýchto butikov najširšie a najrozmanitejšie. Či už je zákazník mladší alebo starší, má rád extravaganciu alebo prirodzenosť, dobre znáša akýkoľvek produkt alebo je alergik, vždy si vyberie- Bobbi Brown, Clinique, Dermacol, MAC, Manufaktura, Pupa Milano a mnoho ďalších. U mňa to v Auparku bez pochýb šírkou ponuky, vzhľadom predajne a príjemnými predavačkami vyhráva butik Esteé Lauder.

Esteé Lauder

„Som žena s danou misiou. Chcem ukázať čo možno najväčšiemu počtu žien nie len to, ako byť krásna, ale ako zostať krásna. “ ESTÉE LAUDER

ESTÉE LAUDER bola prvou ženou, ktorá svojím vlastným pričinením navždy zmenila svet krásy, nielen ako žena, ale aj ako vynikajúci podnikateľka, žena starajúca sa o vývoj a vedenie spoločnosti na celosvetovej úrovni. Neustále cestovala a hovorila s nespočetným počtom žien v predajniach po celom svete. Načúvala im, vzala si ponaučenie a vždy im predstavila možnosti, ako môžu vyzerať ešte krajšie, než kedykoľvek predtým.

Všetko sa začalo v roku 1946 s jedným krémom. To, čo nasledovalo, bola inovácia za inováciou: Creme Pack, Age-Controlling Creme , Swiss Performing Extract a Night Repair … Estée Lauder je medzinárodným lídrom v oblasti dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť a vôní. Značka sa predáva na viac ako stodvadsať trhoch po celom svete. Pokračovateľkou filozofie a image Estée Lauder je jej vnučka Aerin Lauder. Firmu naďalej riadia potomkovia zakladateľky – synovia a vnuci. Značka vstúpila na český trh v roku 1994 a na Slovensko vstúpila v podobe prvého butiku len nedávno, 18.decembra 2015.

Ja & Esteé Lauder

Príbeh značky (v krásnom spracovaní!) si môžete prečítať tu. Ja používam od Esteé očné tiene v ceruzke Magic Smoky, počas studených mesiacov make-up Double Wear a nádherný červený rúž, ktorý nemá konkurenciu! (A to som ich už vyskúšala nespočetne veľa, verte mi.) Môj prvý ozajstný bol práve od nich a dodnes mu ostávam verná. Počas víkendových nákupov sme teda najviac času strávili práve v butiku Esteé Lauder. Značka je momentálne môjmu srdcu najbližšia a síce som bola pomerne dlhú dobu názoru, že nie je (cenovo a typovo) vhodná pre mladé ženy, opak je pravdou! Ich produkty mi veľmi vyhovujú, pretože sú presne také, aká som aj ja.

Moje bežné líčenie je samo o sebe nenápadné a väčšinou s výrazným rúžom. Potrpím si však na to, aby mi make-up držal neporušený po celý deň. Ich produkty ma ešte nikdy nesklamali, rovnako tak ani ich butik v Auparku. Pani predavačky sú veľmi milé, ochotné a presne vedia, čo a ako majú robiť. Aj keď je butik otvorený, poskytuje dostatočné množstvo súkromia. Produkty si môžete priamo v butiku vyskúšať a nalíčiť sa s nimi, prekonzultovať jeho vlastnosti a všetky pre či proti, ktoré by mohli byť pre Vás relevantné. Dokonca aj odbehnúť si domov rozmyslieť si, či ste s odtieňom/kvalitou/vlastnosťami spokojná! Nebojte sa, nik na Vás nebude zazerať, ak si produkt náhodou nevyberiete. : ) Svetlo v butiku neskresľuje a ak si neviete dať rady s výberom správneho odtieňu, nelámte si hlavu, pani predavačky to vyriešia za Vás.

A počas Hriešne dobrých víkendov si tam môžete dokonca uplatniť aj zaujímavé zľavové kupóny.

Hriešne dobré víkendy s Aupark Bratislava

Počas celého leta prebiehajú v Auparku každý víkend Hriešne dobré víkendy. Ide o špeciálne kupóny, ktoré platia vo vybraných predajniach v Auparku v Bratislave a môžete vďaka nim získať zaujímavé zľavy, výhodné ponuky či darčeky. Kupóny sa menia každý týždeň, zverejňujú sa online dva dni pred víkendom (vždy vo štvrtok) a všetko, čo musíte urobiť, je preukázať sa nimi pri pokladni v danej prevádzke. Stačí si ich vytlačiť alebo otvoriť online v mobile, čo je asi ten najjednoduchší spôsob. Vďaka pokrytiu celého centra bezplatnou wifi to teda zvládnete bez akýchkoľvek problémov.

_DSC4750 _DSC4697 _DSC4747 _DSC4685 _DSC4757 _DSC4777 _DSC4766 _DSC4803 _DSC4701 _DSC4738 _DSC4742 _DSC4761 _DSC4749 _DSC4752 _DSC4769 _DSC4768

Love, peace and shopping Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Michael Kors, Sukňa: z Choies (bohužiaľ, už nie je dostupná, v bielej alebo zelenej verziikúpiš tu a podobný model v tomto odkaze), Body: Missguided, Kabelka: Second-hand (Salvatore Ferragamo), Náušnice: Bijou Brigitte, Hodinky: Timex, Okuliare: Reserved

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.