be happy.

0 Flares 0 Flares ×

Príjemný (u nás) zasnežený pondelok prajem!

Konečne nastal na krátku chvíľu ten čas, kedy ráno vstanem a nemusím na nič myslieť. Žiadne knihy, žiadne učivá, žiadne fixné časy a ponáhľanie sa. Iba na príjemné a úsmevné veci a stretnutia s obľúbenými ľuďmi. Posledné dni som veľmi spokojná a vyrovnaná, so životom i so sebou, tak myslím, že sa mi dokonale potvrdzuje, že čo vyžarujeme, to sa nám i vráti. Síce to niekedy chvíľku trvá, napokon je človek šťastný. I keď, pravdou je, je to ako na hojdačke. Raz je človek hore, potom zase dole. No asi to tak musí byť, aby človek našiel rovnováhu a poučil sa zo svojich konaní a správania.

Mám rada tieto dni. Keď som doma a je mi dobre. Aj v Bratislave mi už je dobre (ale veruže na začiatku nebolo, veď to poznáte), no doma je doma. Tomu sa nevyrovná nič na svete. V Bratislave som medzi skúškami a robotou trávila dni „lenivo“. To znamená, že žiadne podpätky a vymýšľanie, len pohodlné veci a úsmev na perách. Ako aj v tomto outfite, ktorý mi počas jedného pekného dňa v Bratislave odfotila Naty. Obľúbené legínové nohavice, pohodlné topánky a čierna kožená bunda s tou najjemnejšou kožušinou vôbec. Na hlave „medvedík“, ktorého mám v skrini už asi 4 roky a neposlušné vlasy.

Majte sa dobre, ja si idem ešte užívať dni pod Tatrami, veľa snehu a prítomnosť milovaných!

IMG_8898 IMG_8915-horz IMG_8918-horz IMG_8928-horz IMG_8931-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: jazdecké, Nohavice: Orsay, Bunda: z Cypru, Kabelka: Second-hand, Čiapka: House, Rukavice: z Poľska

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.