fur&lace.

0 Flares 0 Flares ×

Príjemný stred týždňa prajem!

Dnes píšem z Bratislavy, kde tieto najbližšie dni opäť trochu pobudnem. Semester mi síce začína až v druhej polovici mesiaca, no práca a povinnosti mi skazili plány veľkého oddychu v pohodlí domova, tak si to budem musieť nejako vymyslieť tu. Outfit je spred pár dní, dalo by sa povedať, že čerstvý, kedy som spolu s Bobinkou strávila nejaký pekný čas v meste a pomedzi to som si odskočila k Martinovi na pár cvakov. Bolo príjemne slnečno, všade vôkol veľa snehu a tak som nemohla zvoliť nič iné, než tento jemný ženský outfit.

Šaty mám už od jari a nosím ich veľmi rada. Najskôr som si myslela, že to bude čisto jarno-letná záležitosť, no prekvapivo, môžem ich nosiť celoročne! Páči sa mi na nich, ako je riešená spodnička. Vďaka tomu, že je kratšia, vzor šiat krásne vynikne a keďže sú dostatočne dlhé, nepôsobia vulgárne. Síce vyzerajú tenko, vôbec to tak nie je. Stačí, ak ich skombinujem s hrubšími pančuškami a na vrch zvolím niečo teplé, ako je tento kožúšok a vôbec mi nie je zima. Kožúšok má 3/4 rukávy, čo mi veľmi vyhovuje, keďže rada nosím tieto dlhé rukavice a okrem toho, všetko, čo má dlhé rukávy, mi býva zvyčajne krátke, keďže mám pridlhé ruky. Takto nemusím nič rolovať ani vyhŕňať a vyzerá to dobre. K tejto krémovej farbe väčšinou volím vínovú červenú, keďže mi k nej najviac pasuje a táto kombinácia môjmu oku veľmi lahodí. Vo farbe topánok mám i rúž a pančušky, takže sa mi to vždy dobre kombinuje a nemusím si robiť ťažkú hlavu z toho, či všetko k sebe pasuje. K outfitu som dnes zvolila kabelku v hnedej farbe, ktorá je farebne neutrálna, priestorovo dostatočne veľká a veľmi pevná, takže sa perfektne nosí.

Majte sa pekne, s úsmevom na perách!

martin_krystynek_diary-0011-horz martin_krystynek_diary-0008-horz martin_krystynek_diary-0004-horzmartin_krystynek_diary-0016-horzmartin_krystynek_diary-0017-horz

 

martin_krystynek_diary-0012-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystynek

Topánky: Baťa, Pančušky: Bepon, Šaty: nájdeš tu, Kabelka: Pinkhead.eu, Rukavice: z Poľska, Kožúšok: kúpiš tu

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.