F&F Showroom.

10704187_845611248782908_2220763768468194153_n

Keď mi do mailovej schránky prišiel e-mail s hlavičkou „Spolupráca s F&F Slovenská republika“, nemohla som byť šťastnejšia! Už od mala som zbožňovala oblečenie z Tesca a fakt, že sa značka F&F za posledné roky tak vypracovala, je o to viac potešujúci. Veď si len spomeňte, ako to všetko začalo… Pamätám si, keď som mala asi 9 rokov, chodievala v televízii reklama na Tesco s vetou: „Kto pôjde so mnou do Tesca?“ V tej dobe ešte oddelenie odevov zastupovala značka Cherokee a keď mamina oznámila, že sa ide do Tesca, hneď bolo veselšie! Síce šlo vo väčšie prípadoch skôr o nákup potravín, vždy sme sa aspoň na pár minút  stavili v oddelení s vecami a stále to bol zážitok. Presne tak, ako boli nadšení ľudia v reklame, som dodnes nadšená ja, keď mám cestu okolo Tesca či samotného obchodu F&F…

Všetky veci, ktoré odtiaľ mám, sú kvalitné a štýlové a sprevádzajú ma už nejeden rok . Po tom, čo Tesco zmenilo Cherokee na F&F, sa začali obchody modernizovať a prerábať, dostali nový „kabát“ a rovnako aj „orientáciu“ a vzhľad odevov. Zatiaľ, čo Cherokee malo skôr jednoduché a športovejšie oblečenie (tak si to aspoň pamätám), F&F príde každoročne s kolekciami, ktoré potešia nejedného fashionistu. O tom, že značka a veci z F&F sú čím ďalej, tým krajšie a hodnotnejšie (v ponímaní úrovne a vyspelosti značky a kúskov), svedčia aj reklamy, ktoré počas jednotlivých sezón vidíme v televízii. Okrem perfektného výberu hudby (ktorá ma sprevádza stále počas jazdy v aute), sú vizuálne veľmi lichotivé a nápadité. Je síce pravda, že tie veci tak veľkolepo na vešiakoch v blízkosti banánov (z jednej strany) a toaleťákov (z tej druhej) nevyzerajú, no ak im dáme šancu, zistíme, že sú to naozajstné skvosty. Vždy som si vedela v jednotlivých kolekciách nájsť kúsky, ktoré ma chytili za srdce, no nikdy to nebolo všetko, čo som tam videla. To sa však pri mojej návšteve showroomu zmenilo…

Vo štvrtok ráno, okolo ôsmej, som si obula svoje lodičky a vydala sa na cestu do neznáma. Keďže som doteraz cestovala stále pešobusom, mala som z bratislavskej MHD-čky mierny stres. Všetko však dopadlo úspešne a pred deviatou som už stála pred budovou showroomu a horela vzrušením.  Dievčatá ma vrúcne privítali a predo mnou sa hrdo tasili (teda, viseli na vešiakoch) najnovšie kúsky od výmyslu sveta. Príjemné prostredie a chutné občerstvenie dodávali showroomu skvelú atmosféru a my sme sa pustili do objavovania. Ako si môžete všimnúť na pár fotkách, ktoré som v SRoome cvakla, dominujú kožušiny, brokát a nádherná spodná bielizeň.

Jednou z perličiek najnovšej kolekcie, ktorú budete môcť onedlho nájsť v obchodoch, je špeciálna edícia „50 Shades of Grey“, navrhnutá na počesť filmu natočeného podľa rovnomennej knihy, ktorý už onedlho uzrie svetlo sveta.  Táto kolekcia sa bude na trh uvádzať v troch vlnách, pričom posledná sa objaví práve pred sviatkom zaľúbených a my sa tak môžeme inšpirovať, čo s načatým večerom…Ale o tom neskôr.

Okrem krásnych kožušiniek vo forme kabátov a šálov, sa v kolekcii nachádzajú saténové šaty (ktoré trošku pripomínajú nočnú košeľu) či zaujímavé brokátové sukne rôznych strihov. Moje najobľúbenejšie kúsky z kolekcie si môžete prezrieť nižšie a nemôžem sa dočkať, kedy ich uvidím v obchodoch.

Rovnako som mala možnosť vidieť aj zábery z prehliadky F&F v Londýne a nemohla som sa vynadívať. Zrazu som tie obyčajné či menej obyčajné (pravda, taký ružový kožuštek veľmi obyčajný nie je a veľmi po ňom túžim!) kúsky videla v inom svetle a nabrala množstvo inšpirácie.

Čo by podľa môjho názoru nebolo úplne na škodu, by bolo otvorenie samostatnej predajne F&F v štýle, akým je riešený práve showroom. Všetky veci vyzerajú luxusne a krásne, až máte chuť si odtiaľ odniesť všetko domov. V tom našom Tescu v zajatí rohlíkov a Pampersiek príliš neupútajú…

Ďakujem veľmi pekne za možnosť navštíviť SR, rovnako aj spoznať Silviu a Dominiku (ktoré sú, mimochodom, obe veľmi milé a sympatické) a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu!

_DSC0340 _DSC0343 _DSC0344 _DSC0341 _DSC0345 _DSC0347 _DSC0346 _DSC0348 _DSC0349 _DSC0351 JL42619153_MD Kabát new23 br423198ls 02_055_v2_1_RGB

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: ja, F&F

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.