Faux Fur. Pink & Grey.

0 Flares 0 Flares ×

IMG_6446-horz

A máme tu opäť piatok!

Pekne Vás opäť zdravím a verím, že sa na víkend tešíte minimálne tak, ako ja. Dnes píšem opäť z Popradu a vytešujem sa z príjemných dní, ktoré ma čakajú. Keďže sa počasie behom posledného týždňa rapídne zmenilo, prišla som si vlastne pobaliť všetky moje kabáty, svetre a pančuchy a šup s nimi do Bratislavy!  Dnes sa chystáme na ochutnávku Orient Express do Fortuny, kým je ešte menej povinností a stresu, tak sa neviem dočkať, čo dobrého nám zase ponúknu. Určite o tom spravím krátky výstup aj na blog, nech Vás inšpirujem. Ozaj, keď píšem o jedle, máte v Bratislave nejaké obľúbené miesta, kam radi chodievate? Ja som včera, kým som odkráčala na vlak, navštívila Regal Burger a bola to veľká mňamka! Ďalším podnikom, ktorý už mám viacero ráz odskúšaný, je Štúr Cafe. Keďže sa nachádza hneď oproti mojej škole, budem sa tam vyskytovať pomerne často. Je tam krásne, obsluha je príjemná a koláče na jednotku!  Aj v stredu sme tam po odfotení outfitu chvíľku s Nat sedeli a chvíľku sa rozprávali. Musím povedať, Natálka je skvelé dievča! Okrem toho, že je veľmi šikovná ako fotografka, je veľmi milá a priateľská osôbka a som rada, že som mala možnosť spoznať ju. Určite sa budem tešiť na ďalšiu spoluprácu a stretnutia!

Počas týždňa som bola párkrát cvičiť vo FitInne (Ozaj, ďakujem za rady na Instagrame, ktoré fitko zvoliť! Veľmi dobre ste mi poradili. :*) a zamilovala som si to tam. Milión a päť strojov, obrovský priestor, dobrý servis, nespočetne možností. Už teraz mi je jasné, že tam budem pečená-varená. Mimochodom, som nadšená, koľko možností na sebarealizáciu a kultúrne vyžitie človek v tej Bratislave má. Počuli ste, že v týždni od 7. do 12.10. sa bude konať Slovak Fashion Week? Budem rada, ak sa tam uvidíme! V utorok sa v Babylone koná Stavbárske Srdce, akcia, na ktorej sa študenti zabavia a prispejú na dobrú vec, tak šup kúpiť lístok a vidíme sa na parkete! To je zatiaľ všetko, o čom viem a chystám sa, tak to budem priebežne aktualizovať a informovať Vás, v prípade, že by ste sa chceli ku mne/nám (ak nás bude viac) pripojiť. (: Spoločnosť vždy a radi privítam/e. Pokiaľ viete o nejakej akcii aj vy, ktorá za to stojí, sem s ňou!

Dnešný outfit je viac-menej v štýle „Back to school“ a vznikol využitím všetkých možných prostriedkov, ktoré som v skrini našla a boli schopné ochrániť ma pred chladom a vetrom. 😀 Najskôr som si minulú nedeľu ani veľmi neplánovala baliť vesty, svetre a kabáty, veď načo aj, no akýsi vnútorný hlas ma zachránil, pár som si ich zobrala a tak som nemusela počas týždňa veľmi mrznúť (i keď, pravda, nie som veľmi zvyknutá na vietor, čo v Bratislave duje). Sivá s ružovou sú jednou z mojich najobľúbenejších kombinácii na chladnejšie dni (o čom ste sa mohli presvedčiť už počas minuloročnej zimy) a tak som po nákupe ružovej koženkovej sukne v zľavách nemohla byť šťastnejšia! Chlpatá sivá vesta je mojím najobľúbenejším teplým kúskom vôbec a už teraz tuším, že keď ju budem nosiť v piatom outfite po sebe a objaví sa na blogu, budem sa cítiť trápne. (: No milujem ju. V podobnom štýle sa mi podarilo kúpiť i kabátik v H&M, no v ružovej farbe, tak sa aj teším, že počasie je pod psa a ten kabát môžem vytiahnuť. Čo nosíte počas týchto dní vy?

 

IMG_6463-horz IMG_6511 IMG_6476-horz IMG_6520 IMG_6482-horz IMG_6530 IMG_6491-horz IMG_6498-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: Baťa, Nadkolienky: Lidl, Sukňa: Orsay, Vesta: Reserved, Sveter: C&A, Kabelka: Kúpiš tu! , Klobúk: Shana, Košeľa: Orsay, Náušnice: Bijou Brigitte

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.