feeling myself.

20150519-0006-horz

 

Pamätáte si na športovejší outfit zo začiatku jarného obdobia so šatami a teniskami? Tak aj tento spadá presne do tej kategórie! Tzv. rýchly outfit na nákup, do fitka či na poštu. Ten, ktorý spadá do kategórie „lenivých“ outfitov, kedy všetko, čo zvládam, je navliecť si šaty a našuchnúť tenisky. Vlasy do copu, obľúbený rúž a dostatočne veľká športová taška na všetky „poklady“. Uznávam, náhrdelník a náušnice sú v prípade, že sa chystám cvičiť trochu zbytočné, no poznáte to, tu sa ešte stavím tam, potom zase inde a je to.

A mám moje „prvé veľkácke“ slúchadlá. Som z nich úplne nadšená a nosím ich všade so sebou. Síce je trochu nepraktické, že sú také veľké, no keďže hudbu počúvam pomerne často, väčšinu času ich mám aj tak na ušiach, takže ich nemusím nikam odkladať. Už dlhšiu dobu som sa po nejakých obzerala, ale nevedela som sa rozhodnúť. Chcela som, aby vyzerali na pohľad schopne, no tiež aby aj dobre hrali. Myslím, že tieto sú pre mňa viac než uspokojivé a poslednú dobu mi v nich hrá najmä toto. Najskôr som tú pesničku nemala rada, no čím častejšie som ju počula, tým viac som si ju obľúbila. Darmo, tá Beyonce to vždy vedela…

Koncom marca som Vás na blogu informovala o medzinárodnej súťaži Freshhh, ktorú organizuje skupina MOL. Heslom súťaže je “zabávaj sa naplno, pracuj naplno” a ide o medzinárodnú online súťaž pre študentov, ktorí radi riešia výzvy z reálneho prostredia ropného a plynárenského priemyslu, teda pre tých, ktorý sa ako-tak vyznajú v tejto sfére, ale aj pre tých, čo sa orientujú na biznis. Najlepší tím získa celkovo 25 000 eur a najlepšie tri získajú príležitosť zapojiť sa do absolventského programu Skupiny MOL s názvom Growww (Program ponúka v rámci Skupiny MOL viac ako 200 pracovných príležitostí v 12 krajinách.) Súťaž pozostávala z troch kôl a najlepších päť tímov postúpilo do finále, ktoré sa uskutoční 28. mája v Budapešti. Z celkového počtu 2 110 tímov sa do finále dostali aj slovenskí študenti, čo je dosť paráda! Finalisti  –  Chunters, Decore, Just Ask Siri, Oil’s Creed a Upright Solutions – pochádzajú zo Slovenka a Česka (dvaja členovia tímu Slováci, jeden Čech), z Chorvátska, Maďarska, Ruska a Slovinska. Počas živého finále budú tímy súťažiť v simulačnej hre pred porotou. Víťazný tím získa celkovo 25 000 € a najlepšie tri tímy dostanú možnosť stať sa súčasťou medzinárodného tímu Skupiny MOL. Zaujímavé je aj zloženie tímov, s rôznymi špecializáciami ako chemické inžinierstvo, geológia či matematika. Keďže sa na finále budem môcť zúčastniť tiež (a že som poriadne zvedavá, čo ma tam vlastne čaká a či im budem vôbec rozumieť 😀 !), neskôr Vám o tom zreferujem a možno Vás „nažhavím“ na ďalší ročník. Ale keby ste si to chceli pozrieť v priamom prenose aj Vy, tak môžete. 🙂 Stačí si kliknúť na tento odkaz a je to. Keby som mala na takéto veci hlavu, tiež by som do toho šla. Bohužiaľ (či vďaka Bohu) mám hlavu orientovanú trochu iným smerom, takže sa radšej budem držať toho svojho.

Majte pohodový víkend a oddýchnite si (ak je to možné :))!

 

20150519-0019-horz 20150519-0034-horz 20150519-0070-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystýnek

Tenisky: Obuvame.sk, Šaty: Sheinside, Taška: shopalike.sk, Náhrdelník: Orsay, Náušnice: Ebay, Slúchadlá: shopalike.sk, Hodinky: Michael Kors, Okuliare: športový shop v Rakúsku

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.