.domov & Italia Pleasure

0 Flares 0 Flares ×

Naozaj fungujú veci tak, že ak na niečo intenzívne myslíme, dokážeme si to privolať? Pokiaľ sú tie veci pozitívne, prijímam ich s otvorenou náručou. Veď prečo by aj nie? Ale tie zákony schválnosti, tie ja neznášam! Ako som Vám v minulom článku písala, na sobotu sa naozaj teším. Plány boli jasné- chata s pokojnou atmosférou a kopec snehu k tomu. Ten sneh síce máme (a že je naozaj nádherný!), no na chate netečie voda. To by nebolo nič hrozné, veď sa nepotrebujem sprchovať trikrát za deň a zvládli by sme to aj bez nej. Celý čas som však myslela na to, aby som neochorela. Čo sa však nestalo? Posledné dva dni ma hrdlo rezalo čoraz viac, až to včera večer prerástlo do kvalitnej choroby. Takže som dnes strávila v spoločnosti teplej deky, dvoch krabičiek liekov a s čajom v ruke. Chata sa nekoná, ale povedzme si úprimne, teplo domova má svoje neprekonateľné čaro! (:

Veľmi obdivujem ľudí, ktorí si oslavy Nového roku plánujú už od leta a sú schopní včas zorganizovať niečo schopné. U nás to väčšinou nechávame na improvizáciu, takže tá „oslava“ vyzerá rovnako, ako každý iný večer strávený na gauči. S tým rozdielom, že toho zjeme o trošku viac a snažíme sa nezaspať už pred polnocou. Dávam si záväzok, že budúci rok si to naplánujem skôr aj ja! Už dlho snívam o romantike v Taliansku či nejakej dobrej chate, kde má človek súkromie, ale ak má chuť, dokáže sa aj dobre zabaviť.

Outfit

Tento rok teda opäť domáca pohoda, s ktorou je spojený aj môj dnešný outfit. Posledné dni sa nesú v znamení oddychu, takže vyhráva všetko pohodlné. Keďže nám pribudlo aj snehu, všetko musí byť aj poriadne teplé! Asi Vás nemusím až tak veľmi presviedčať, že overal je na takéto dni ako stvorený. Tento je dokonca celý podšitý a ja v ňom trávim už niekoľko dní v rade. Stačí mi pod neho len tričko s krátkym rukávom a na vrch kožušinka.

Užívam si domácu „atmošku“ plnými dúškami!

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Italia Pleasure, Overal: Ranpollo // Italia Pleasure, Bunda: Primark, Čiapka: Cropp Town, Rukavice: Primark, Šál: od maminy

 

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • No ten overal je perfekntý, pasuje do tej domácej atmošky a pohody…hlavne, keď je pohodlný 🙂 Ja inak nerozumiem, ako niekto dokáže plánovať Silvestra už od leta 😀 Ja v lete myslím hlavne na slnko a mysľou odďaľujem blížiacu sa jeseň 😀
    Prajem krásny Nový Rok a veľa veľa takýchto outfit postov v ňom! 🙂

    http://www.sinnamona.blogspot.com