.Budapešť & BMW X3

0 Flares 0 Flares ×

Prajem Vám krásny (po)sviatočný čas,

dúfam, že sa ešte zvládate hýbať a náležite ste si oddýchli! My sme včerajšok „preleňošili“ na gauči, tri štvrtinu dňa som strávila v pyžame a celý deň vo Svite a v Tatrách snežilo, takže to za oknom vyzeralo ako v rozprávke. Po zotmení sme sa konečne obliekli a spravili si menšiu prechádzku okolo Štrbského plesa, ktoré bolo takmer ľudoprázdne. Snehu po kolená, všade pokoj a ticho, len tri „jačiace“ postavy (ja, brat Jurko & mamina) šmýkajúce sa po chodníku! Celá prechádzka mala krásnu atmosféru a poviem Vám, že padla viac než vhod. Totiž, inokedy nám sviatočné pečivo a koláče vydržia pomaly do Veľkej noci, kedy ich mamina so slzami v očiach vyhadzuje. Tento rok zmizla za dva dni už asi polovica a hádam, že do Silvestra z nich vydrží len málo.

Pomaly sa už musím chystať na skúšky, ale povedala som si, že dnešný deň (a možno aj zajtrajšok) si ešte nechám ako oddychový. Nesmierne sa teším zo snehu, ktorý sa síce vo Svite za jednu noc roztopil, no v Tatrách drží a nemôžem sa dočkať, kedy sa pôjdeme lyžovať. Chcem si čas strávený doma vychutnať naplno, takže pomaly plánujem výlety, aktivity či fotenia a som aj zvedavá, ako dopadne Silvester. Plánujeme ho s Peťkom stráviť na chate v „domácej papučovej“ kultúre, tak len dúfam, že dovtedy nik z nás neochorie.

BMW X3

Z nášho výletu v Budapešti som na blogu publikovala dva outfitové & „kecacie“ články a tento dnešný patrí tiež do rodiny „Budapešť“. Fotili sme ho však až v Bratislave, keďže sme posledný deň strávili mimo mesta a viac-menej na ceste domov. Celý výlet nám robil spoločnosť predvádzací model BMW X3, ktorý sme mali na odskúšanie & zážitok požičaný od BMW Slovensko. Pod fotkami nájdete aj video, v ktorom s Peťkom auto bližšie približujeme či komentujeme, tak dúfam, že sa Vám bude páčiť. Viac Vám o aute písať ani nemusím, keďže všetko podstatné zaznie vo videu, čo by som však určite zdôraznila, je fakt, že to bol pre mňa neskutočný zážitok a motivácia začať si odkladať peniažky nielen na bývanie, ale aj na nové auto.

X3ka na mňa pôsobí ako perfektné rodinné auto, v ktorom sa človek nemusí báť o bezpečnosť a môže si ho naplno užiť. Konkrétne na tento model by som si ešte pár rokov počkala, keďže deti ani svadbu sa zatiaľ mať nechystám. Teraz mám však na „zabehnutie“ požičaný model BMW 220i v cabrio verzii a poviem Vám, to auto si ma našlo! Napokon, veď ho v blízkej dobe uvidíte aj na blogu či vo videu, kde by som Vám rada povedala viac o jeho + a -. Uvedomujem si, že auto ako také sa na blogu objavuje asi len druhý či tretíkrát, no hádam, že Vám neušlo, že šoférujem naozaj rada, takže mám veľkú radosť, že sa aj vďaka BMW budú nejaké tie „moto“ príspevky v kombinácii s módou objavovať častejšie.

Outfit

Dnes som sa zladila k autu! Chcela som, aby sa všetky fotky niesli v jednotnom duchu a aby nepôsobili jednotlivé časti outfitu rušivo. Preto som zvolila jednoduchú základnú farebnú kombináciu, ktorá mi túto zimu učarovala. Koženkové nohavice som skombinovala s bielou košeľou v pánskom strihu a sakom s koženkovým peplum lemom. Na vrch som prehodila môj obľúbený zimný kabát a farebný akcent vniesla rúžom.

Mimochodom, klobúk je z Manga a práve teraz je v zľave! Mne sa veľmi páči aj jemu podobná modrá verzia, takže to najbližšie vidím na online shopping alebo návštevu predajne.

Prajem Vám úspešný týždeň, čoskoro sa opäť ozvem (snáď) aj so „zasneženými“ fotkami!

 

Video:

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Rela, Nohavice: obchodík na Cypre, Košeľa: Zara, Opasok: Primark, Sako: Reserved, Klobúk: Mango, Kabát: Second-hand, Kabelka: Primark

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Outfit sa mi veľmi páči, najmä kabát aj topánky. Autíčko je mega…mať také..fuuha 😀 No ja tiež šoférujem veľmi rada, ale mám len malý fiatík..Nevadí, aj to je niečo. Práve si tiež peniažky odkladám, ale na bývanie. No a tá prechádzka okolo Štrbského určite padla vhod.. my sa tiež len celé dni napchávame, ako keby sme nikdy nejedli šalát alebo rezeň. 😀 Prajem pekný zvyšok dňa a teším sa snáď na zasnežené fotky 🙂

    http://www.sinnamona.blogspot.com