.Desenio & domov je tam, kde zavesíš obrazy.

Tento príspevok vznikol v spolupráci s Desenio.

Opäť mám pre vás v spolupráci s Desenio zľavu na nákup printov z ich ponuky. Tento raz som tie moje, ktoré som si vybrala, síce ešte nezavesila na stenu, no vymyslela som si o čosi netradičnejší koncept, ako vám ich ukázať. Kto povedal, že obrazy musia byť iba vo vnútri? Nuž, áno, doma im je asi pohodlnejšie, pravda, ale ani takáto prírodná galéria nevyzerá zle!

Pracovňa, do ktorej obrazy poputujú, ešte nie je pripravená (resp. som s ňou ešte ani nezačala :D), ale skutočnosť, že už mám do nej zarámované obrazy, beriem ako silnú motiváciu mať ju do konca septembra hotovú. Obrazy som na fotenie vytiahla pod holé nebo a uvedomila som si, že umeniu to naozaj pristane úplne kdekoľvek. Áno, nie sú to klasické obrazy od maliarov, ale aj tieto printy majú čosi do seba. Ja osobne si už bez nich byt či dom vôbec neviem predstaviť. Pekne doplnia farebnosť izby, prípadne ju dokonca určia.

Jemné ružové a zelené odtiene patria v poslednom čase k mojim najobľúbenejším, takže po zhliadnutí TEJTO KOLEKCIE som neváhala a siahla práve po nej. V pracovni budú pôsobiť výborne – predsa, bude celá v ženskom štýle, takže obrazy farebne i štýlovo dokonalo zapadnú.

Ak by sa vám niečo z Desenio zapáčilo či hodilo, s kódom “LOLLIPOP” máte do 19. augusta na Desenio webe 30% zľavu*

(*Zľava sa nevzťahuje na rámy a personalizované printy.)

Love, peace and home

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.