.Desenio & domov je tam, kde navŕtaš obrazy II.

0 Flares 0 Flares ×

Tento príspevok vznikol v spolupráci s Desenio.

„Veď počkaj, ako budeš večne nespokojná a stále budeš v procese zariaďovania aj po dvoch rokoch!“ napísala mi tesne po sťahovaní do nášho bytu jedna slečna po tom, čo som vyjadrila môj smelý plán mať v byte všetko na svojom mieste do dvoch mesiacov. S odstupom roka a pol jej veru musím dať za pravdu. 🙂 Po dvoch mesiacoch sme síce mali väčšinu vecí na svojom mieste, no ani dnes to ešte nie je stopercentné a stále čosi premiestňujem, vymýšľam, dokupujem. S bytom som spokojná úplne najviac, nadovšetko milujem a užívam si čas, ktorý v ňom trávim.

No tzv. „hniezdenie“, to u mňa pretrváva ešte aj dnes a hádam, že tak skoro neskončí. Pamätáte si, ako som vám vo februári písala, čo ešte musíme dokončiť? Niektoré veci zo zoznamu sú už vyškrtnuté – lampa stojí na svojom čestnom mieste v obývačke a v šatníku sa nám podarilo dokončiť skriňovú zostavu. Minulý týždeň mi mamina pomáhala montovať na jednotlivé skrine dvere, ostáva dokončiť ešte druhú polovicu, no budúci týždeň by som to už mala mať všetko hotové a neviem sa dočkať, ako to ukáže! Otvorené skrine nebol úplne najlepší nápad. Aj napriek tomu, že mám veci poukladané podľa farieb a typovo roztriedené, celkovo to pôsobí takým neuprataným dojmom. Na pravidelnej báze ma to znervózňovalo, tak som sa to rozhodla zavrieť – čo je lepšie riešenie aj z hľadiska ochrany oblečenia – bude sa naň menej prášiť a nevyťahá mi ho slnko. Potom vám niekedy ukážem výsledok.

Chodba je ešte stále „v procese“ – v decembri mi pán stolár sľúbil, že mi police donesie do dvoch týždňov. Prešlo sedem mesiacov a police stále nikde…Ale chápem to. Tie dni občas letia tak rýchlo a zlievajú sa, že polrok sa zdá ako dva týždne. 😀 Aspoň sa mám stále na čo tešiť! Keby som to už mala všetko na 100%, bola by to veru nuda. Pracovný kút tiež stále čaká na svoju finálnu verziu, no hádam, že skôr, než ho dokončím, sa jeho charakter a účel úplne zmení.

DESENIO


Do bytu nám opäť pribudli plagáty a rámy z Desenio. Písala som vám o ňom už vo februári, kedy mi prišla prvá zásielka. Obrazmi sme dodali stenám život a farby a veľmi ma baví ich ďalej kombinovať a vymýšľať, čo a ako môžem zmeniť. Kým prvýkrát sme úplne nevedeli, ktorý obraz kam pôjde, tento raz som šla na istotu a umiestnenie obrazov som mala vopred premyslené. Nad pracovným stolom mám jemné línie v podobe nápisu a tiel z poslednej objednávky, teraz som ich doplnila ďalšími dvoma obrazmi, ktoré som mala v hľadáčiku už aj predtým, no nebola som si istá, ako to ukáže. Napokon som nadmieru spokojná a tuším, že do budúcna budem v tejto „kolekcii“ pokračovať. Do kuchyne som zavesila tri B&W plagáty v ružových rámoch, ktoré trošku zmiernili „wow“ efekt našej lososovej steny.

Do šatníka som na základe kolekcie, ktorú som našla na Desenio, vybrala printy s kvetinami a na druhú stranu steny malinké „kartičky“, ktoré som na stenu nalepila len páskou. Na ostatné rámy som použila na základe poslednej pozitívnej skúsenosti twenty háčiky – ak máte v byte panely, je to skvelé a rýchle riešenie. Stačí ich len nabiť kladivkom, netreba nič vŕtať a udržia aj ťažšie obrazy. Majú ich v rôznych veľkostiach a tvaroch, takže si viete vybrať podľa vašej potreby.

Inak, tie ich hotové kolekcie ako inšpirácia sú výborná pomôcka! Pokiaľ neviete, aké obrazy a v akej veľkosti skombinovať, na základe toho si to lepšie predstavíte. 🙂

Ak by sa vám niečo zapáčilo či hodilo, s kódom “LOLLIPOP” máte od 14. do 16. júla na Desenio webe 30% zľavu.
Zľava sa nevzťahuje na rámy a personalizované printy.

Všetky naše obrazy nájdete po kliknutí na ich meno:

Pracovný kút:

Close Pink (21×30)
Calm Handwriting (21×30)
Shoulder Line Art (21×30)
And Then We Met Personal (30×40)

Faces No2 (30×40)
Love L (21×30)

Šatník:

Flower Wall (30×40)
Pink Tulipe No3 (50×70)
Bed Of Flowers (30×40)

You Look Lovely (13×18)
Scrabble Love (13×18)
Boobs Drawing (13×18)
Eyes On You (13×18)
I’m a Woman (13×18)
Black Lips (13x18cm)

Kuchyňa:

Dancing (21×30)
Bon Apetit (21×30)
Pizza Pasta Vino (21×30)

Love, peace and home

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.