rolák & sugarbird.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2380-horz

Éra rolákov začala v mojom živote ešte niekedy v detstve. V tom čase som ich nemala rada, pretože ma večne škrtili a kým ja som mala nevzhľadný obyčajný rolák, spolužiačky mali štýlové tričká s nápisom O’Neill cez prsia. V mojich detských očiach obrovská nespravodlivosť, rana od života, tragédia citlivej duše. Dnes by som ho nemenila za nič na svete! Čaru rolákov som plnohodnotne podľahla asi 4 roky dozadu. Prišla som na to, že nie je lepšieho odevu, ktorý ochráni krk, perfektne sedí a vyzdvihne krivky. Síce má v rolákoch človek zahaleného viac, než odhaleného, verte mi, že ak si oblečiete skinny džínsy a úzky rolák, zaujmete omnoho viac, než keby ste chodili po svete polonahá! (Ak sa mýlim, tak ma neopravujte. (: V mojich očiach je žena omnoho príťažlivejšia v roláku než v tričku s výstrihom.) A tiež sa skvelo kombinuje…Ja ho mám doma takmer vo všetkých farbách a odtieňoch, no najviac nosím aj tak čierny! Tento je najnovší, ktorý mi do rolákovej časti šatníka pribudol a je z nie úplne klasického materiálu. Väčšinu rolákov mám totiž zo svetrového materiálu, no tento je kombináciou elastanu a modalu, takže krásne vytvaruje postavu a vôbec sa nevyhŕňa či nekrčí. Nosievam ho často k čiernym úzkym nohaviciam (tzv. rýchlooutfit, keď sa ponáhľam a nechce sa mi špekulovať) alebo pod šaty. Ako napríklad dnes! Keďže tieto šaty zo Sugarbird sú z chladivého materiálu a majú výstrih na chrbte, rozhodla som sa „zahriať“ práve rolákom. Čo vy a roláky?

Aké máte plány na víkend? Mňa čaká víkend učenia sa (dúfam) a modlenia sa (to asi skôr), aby som v pondelok a utorok urobila skúšky a mohla mať prázdniny! Začínam si uvedomovať, že čím som staršia, tým menej sa dokážem na školu sústrediť a celkom ma to desí. Nič to, učeniu (či práci alebo oddychu) zdar, majte krásny víkend. <3

_DSC2387-horz _DSC2418 _DSC2406-horz _DSC2390 _DSC2378 _DSC2422

 

Love, peace and fashion Ivanka

Topánky: Baťa, Šaty, Kabát: Sugarbird, Rolák, pančušky: Bepon, Náušnice, náhrdelník: Addict, Kabelka: second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.