central park.

_DSC1778-horz

 

Central Park je miestom, kde čas plynie pomalšie. Všade okolo pobehujú veveričky, z ihrísk počuť smiech a krik, vzduch sa omnoho lepšie dýcha. Ľudia ležia na trávnikoch a čítajú knihy, iní len oddychujú po ťažkom dni v práci. Jedia, pijú, tešia sa. Domáci hrajú mestskú baseballovú ligu, na ďalšom ihrisku zase basketbal, vôkol pobiehajú športoví nadšenci. Je to iný svet, raj v rušnom a uponáhľanom svete. Človek sa tam cíti spokojne a bezpečne…Mám to miesto rada. Je tam čisto a všetko je upravené. Aj napriek tomu, že všade naokolo je neporiadok, park si naozaj strážia a starajú sa oň.

Už sme pár dní na Floride a je tu super. Tak, ako je v NYC rušno a pohyblivo, je tu na Key Weste „lážo-plážo“. Všetko, čo potrebujem, sú plavky a opaľovací krém! Začínam byť konečne čokoládovejšia a už-už sa chystáme začať opäť aktívne hýbať, keďže v NYC sme okrem chodenia a jedenia nič iné nerobili. Odniesla som si odtiaľ okrem troch kabátov na jeseň a štyroch párov topánok aj šesť krásnych reprezentatívnych otlakov na nohách, tak sa vytešujem, že môžem celé dni chodiť bosá alebo v šľapkách.

Outfit je fotený v Central Parku, kde sme strávili prevažnú časť nášho posledného dňa v NYC. Mám na sebe opäť túto sukňu, ktorú ste už niekoľko dní dozadu mohli na blogu vidieť. Tentokrát som ju však ladila do modro-bielej kombinácie, ktorá mi túto sezónu učarovala najviac.

Prajem úspešný týždeň!

_DSC1833-horz_DSC1744_DSC1719-horz _DSC1792_DSC1776-horz

_DSC1761_DSC1748

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Rela, Sukňa: tu, Košeľa: vintage, Kabelka: Second-hand, Náušnice: Čačky.sk, Prsteň: Swarovski, Okuliare: Letnyhit.sk

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.