the red dress. florida.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2014-horz

Na tieto šaty som sa obzvlášť tešila! Keď som ich videla na stránke, ihneď ma zaujali a bola som zvedavá, aké v skutočnosti budú. Všetci predsa vieme, že nie vždy je všetko také, aké by sme to mať chceli a v prípade týchto šiat som vedela, že nepríde rovnaký kúsok ako na fotke. No rozhodla som sa to risknúť a počkať, či budem (ne)príjemne prekvapená. Prvých XY minút som mala poriadne dilema, v ktorej farbe si ich objednať! Napokon som si však vybrala tieto výraznejšie, v červenej farbe, keďže táto farba sa začínala z môjho šatníka pomaly vytrácať- v poslednej dobe som si takmer všetky šaty kupovala biele. A som naozaj rada, že som tak urobila! Šaty majú nádhernú sýtu farbu a dokonale ladí s rúžom, ktorý mám z limitovanej kolekcie od L’Oréal Paris. Keďže ich sukňa nestojí tak, ako sľubovala fotka, použila som svoju kratšiu tutu sukničku ako spodničku, takže šaty krásne nadvihla a pôsobia omnoho krajšie.

Náušnice som si kúpila vo výpredaji v H&M na Time Square. Musím povedať, že nakupovanie je tu v USA omnoho veselšie a rôznorodejšie, než u nás. Móda je tu síce o čosi iná, no aj tak je výber neskutočný. Napríklad to H&M. Bižutéria na celú stenu, viac než 50 rôznych druhov náhrdelníkov, o náušniciach nehovoriac. Dajú sa tu vo výpredajoch nakúpiť topánky za pár korún a všetky značky, ktoré sa u nás vo veľkom nosia (Guess, Michael Kors, Tommy Hilfiger) a predávajú za neskutočné peniaze, sa tu predávajú za 1/3 ceny, ktorá je u nás. Topánky a kabelky od Ivanky Trump, šaty od Calvin Klein či dokonca Moschino, všetko sa dá s trochou šikovnosti zohnať pod $50. Keď sme boli v NY, skúšala som si červené okuliare Prada z minuloročnej kolekcie. Boli nádherné, len sa mi šmýkali po nose, tak som ich nebrala. Ale stáli $45! Keby som bola nechutne bohatá, asi by som vykúpila polovicu obchodu. 😀 Síce sa kurz v porovnaní s minulým rokom zhoršil, ešte stále sa tu nakupuje nadmieru dobre a zľavy zo zliav sú obrovským lákadlom pre moje shopaholické oči. Kozmetika, tá je tiež dobrá téma. Rúž od M.A.C za $14? Nech sa páči. Produkty od Maybelline, ktoré sa pre náš trh v živote nebudú vyrábať, či značky, o ktorých sme my za vodou len matne počuli…

Ale najkrajšie na tom všetkom je, že tým Američanom je úplne jedno, či majú Korsa, Pradu alebo nejakú obyčajnú random značku. Nik tu na to nepozerá, nik si tu v tomto smere nezávidí. My naďalej užívame Key West, slniečko páli a nám je super. Snívame o tom, ako dobre by sa nám pod takým slnkom žilo a čo všetko by sme nepotrebovali…

_DSC2021-horz _DSC2017-horz _DSC2019 _DSC2010-horz _DSC1989-horz _DSC1973 _DSC2007

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Šaty: odtiaľto, Topánky: Baťa, Kabelka: Second-hand, Okuliare: letnyhit.sk, Hodinky: Daniel Wellington, Náušnice: H&M (kupované v US)

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.