candy. (#styleshaker)

0 Flares 0 Flares ×

IMG_4058-horz

Tieto tylové sukne, to je moje. Určite ste si to už na blogu neraz všimli, keďže ich kombinujem rada. Ani neviem, ako a kedy som si na nich vybudovala závislosť, no zbožňujem ich. Táto nová ružová sa mi páči snáď zo všetkých najviac a cítim sa, akoby som mala oblečenú cukrovú vatu! Dnešný outfit sa skladá viac-menej zo super lacných úlovkov a tak to mám najradšej. Niet lepšieho pocitu, ako keď v obchode či second-hande objavím nejaký dobrý kúsok za malý peniaz. Napríklad okuliare ma stáli „až“ 2€! Kupovala som ich asi dva či tri roky dozadu v Gate a hneď, ako som ich videla, som si povedala, že tie sú presne pre mňa. Sú strašne uletené a smiešne, pripomínajú mi Willyho Wonku v podaní Johnnyho Deppa, no k niektorým veciam sa podľa mňa vyslovene perfektne hodia. Všeobecne, v Gate som si vždy vedela nájsť nejaké štýlové a originálne okuliare za pár drobných, i keď, priznám sa, teraz do obchodov chodím veľmi málo, takže neviem, aká je situácia. Náušnice sú kapitola samé o sebe. Vždy, keď sa na ne pozriem, trochu sa mi cnie a mrzí ma, že obchod, v ktorom som ich našla, nie je na dosah ruky. V uličkách chorvátskeho Zagrebu sme objavili malý obchodík s náušnicami a náhrdelníkmi (bolo to neďaleko lanovky a kostola sv. Marka, neviem presne, no keď sa tam raz vrátim, určite ho nájdem), ktoré tvorila ich majiteľka. Mala ich tam veľmi veľa a každý kúsok bol originálny a jedinečný. Celá jedna stena bola pokrytá náušnicami vo farbách a tvaroch od výmyslu sveta. Čo je skvelé, sú veľmi ľahučké a keď fúka vietor, pekne „cinkajú“. V prepočte stáli nejakých 12€ a sú jedným z mojich najobľúbenejších doplnkov. Nakupovanie v second-handoch je tiež na dlhú rozpravu. Kedysi som do sekáčov chodila viac, lebo som mala viac času a oblečenie v nich stálo omnoho menej peňazí, než dnes, no stále sem-tam zájdem, keď mám chvíľu a (takmer) vždy odchádzam spokojná. Je super, že sa tam dá nájsť mnoho značkových či úplne nových vecí, alebo len jednoducho niečo, čo práve do skrine potrebujete, ale nechcete za to vyhodiť veľa peňazí. Samozrejme však, treba hľadať a hrabať sa! 🙂 Nenechajte sa odradiť veľkým množstvom nevzhľadných vecí.

Článok o vlasoch pripravujem, dnes taká malá vsuvka! 🙂 Dnešné vlny vo vlasoch som si urobila pomocou kulmy, ktorú uvidíte v článku, no pomohli mi aj produkty od Aussie #styleshaker. Sú to nové stylingové produkty od Aussie a mala som možnosť ich odskúšať, rovnako tak i zakomponovať do outfitu, konkrétne teda na mojich vlasoch. Použila som lak na vlasy a objemovú penu z rady Dual Personality Curl Define & Shine. Produkty majú príjemnú vôňu a samotný lak je pre vlny naozaj dobrý, keďže si ich často po natočení zvyknem ešte rozčesávať; lak sa nelepí a vlasy si zachovajú tvar i naďalej.

Majte úspešný týždeň!

IMG_4019 IMG_4051 IMG_4058 IMG_4063 IMG_4080 IMG_4095 IMG_4113

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Marcel Hudeček

Topánky: F&F, Top: second-hand, Náušnice: obchodík v Zagrebe, Okuliare: Gate, Náramok: Čačky.sk, Kabelka: Pinkhead.sk

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.