Buď #HotTrendyChic a vyhraj HTC One A9!

0 Flares 0 Flares ×

A9 RED3 TRENDY 1000x1000

Ahojte dievčatá, slečny, dámy či maminky!

Dnes tu mám pre Vás niečo špeciálne (: Vianoce sú za rohom a všetci dobre vieme, že sú to sviatky nie len o radosti a pokoji (a jedle), ale aj o darčekoch! Jeden mám pre Vás aj ja a budem veľmi rada, ak ním urobím niekomu radosť. Výhrou je luxusný smartfón HTC One A9 vo farbe Deep Garnet, ktorá je „poznávacím znamením súťaže“, a teda súťaž o smartfón prebehne presne v tomto duchu!

Súťaž #HotTrendyChic je súťažou o najlepší outfit, v ktorom trojčlennej porote ukážete, ako nosíte červenú (či vínovú) farbu! Šup do šatníka a vyberajte zo svojho oblečenia niečo červené. Keď bude Váš outfit perfektný a pripravený ukázať sa svetu, odfoťte sa a pridajte fotku na svoj Instagram. Nezabudnite pridať hashtag #HotTrendyChic, aby sme mohli Vašu fotku nájsť. Pozor, profil musíte mať verejný, inak by sme sa k outfitu nedostali, čo by bola veľká škoda a Vy by ste tak nemohli súťažiť. Nemáte Instagram? Nevadí. Fotky svojho outfitu môžete pridávať tiež pod túto fotku na Facebooku (presne tu!)

Súťaž sa uskutoční od 10. do 31. decembra 2015. Fotky zaslané (alebo označené hashtagom) mimo tohto časového rozpätia nebudú do súťaže zaradené. Ak sa Vám podarí odfotiť a zostaviť viac krásnych fotiek a outfitov, pokojne ich pošlite či označte všetky, do súťaže bude zaradená každá z nich. Výhercu vyberie trojčlenná porota, zložená z dvoch zástupcov HTC a mňa… (: Teším sa na Vaše outfity, prajem veľa šťastia a ako inšpiráciu prikladám niekoľko mojich outfitov, v ktorých nosím niečo červené! Určite sa toho nebojte, hrajte sa, bavte sa a skúste šťastie, jeden nikdy nevie!

Ešte prikladám malú radu. Čím lepšia fotka, tým väčšia šanca na úspech. Čo znamená „dobrá fotka“? Je dôležité, aby bolo outfit dobre vidieť, a teda, dbajte pri fotení na dostatok svetla. Nemusíte sa fotiť fotoaparátom, postačí aj telefón, no outfit a samotné farby najlepšie vyniknú na dennom svetle! (Prípadne môžete skúsiť aj „selfie“ o zrkadlo, ktoré vyzerajú najlepšie v priestranných skúšobných kabínkach.)

2, vianocny _DSC2308 20131118-0028-horz1 835C8035 _26A7457 DSC_9388 kopie _MG_0113-2 IMG_4128 _DSC2269 _DSC0238

 

Love, peace and #HotTrendyChic Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.