od hlavy (skoro) po päty Fox.

_DSC2466

Svet je malý. Ten pozná toho, ten zase toho, ty poznáš jeho a kruh sa uzatvára, no a napokon sme všetci vlastne rodina! Od septembra bývam v Bratislave „na kopci“. S výhľadom na Rakúsko, na Karlovku a s niekoľkými super spolubývajúcimi. Jedným z nich je aj Michal, ktorý sa venuje motocrossu (dokonca aj majster SR v juniorskej triede). Dobrý, pohľadný a  do svojej krásy zahľadený  milý chlapec z Turca, ktorý má v botníku dve veľké police s topánkami značky FOX. Prvé týždne som tomu celkom nerozumela. Priznám sa, značku som veľmi nepoznala. Síce som ju registrovala vďaka skladacej stoličke, ktorú má môj Peter v izbe, nikdy som jej nevenovala veľkú pozornosť. Mám predsa Nike, Adidas, Sansha, Grishko, H&M Sport…Až doteraz.

Sedíme v aute a smerujeme s Miškom do Hornej Stredy. Schádzame z diaľnice a o pár metrov už stojíme pri obrovskej hale značky Fox Racing na Slovensku, obchodu 711 Shop Zone. Keby ma tam Michal nezaviedol, asi o tom dodnes ani len netuším. Každopádne, páči sa mi tam! Najskôr predýchavam množstvo tovaru a široký výber, potom zase naozaj pekné športové veci, ktoré nevidím na každej druhej slečne v posilke či na ulici. „Ohmatávam“ jednotlivé kúsky, skúšam materiál, oči mi behajú po krásnych farbách. Sama sebe sa čudujem, že som o tom predtým nepočula. A to športujem pomerne často! Fox Racing je síce primárne značka pre milovníkov motoriek, no nezaostáva ani v ponuke pre dievčatá/ženy. Ja som bola veľmi príjemne prekvapená, nakoľko majú ten výber naozaj veľký, a to nie len pre motocrossové jazdkyne. Majú veľa vecí na cvičenie, športové aktivity a aj na bežné nosenie! Teraz v zime široký výber búnd, mikín a tiež doplnkov, ako čiapky či športové tašky. Ja som z obchodu odchádzala s krásnou súpravou na cvičenie (mohli ste ju vidieť na Instagrame), z ktorej legíny mám na sebe, teplou mikinou so zaujímavým stojačikom a doplnkami v podobe čiapky a ruksaku.

Mám takú závislosť, že moje športové veci musia byť vždy buď výraznej farby, alebo naopak tlmené. A vždy by mali byť schopné navzájom ladiť a tvoriť súpravy. (: Lepšie sa mi tak existuje a zbavujem sa dilemy, čo športové si s čím obliecť. Mám overené kombinácie a tie nosím! Jednou z nich je aj táto dnešná. Lososová a čierna, doplnená limetkovou, je momentálne moja najobľúbenejšia. V nedeľu sme s Peťkom boli na Štrbskom Plese a ja som bola do 5 minút oblečená, čo sa mi teda veľmi často nestáva. Baví ma to, naozaj!

Aké športové veci máte najradšej vy? (:

_DSC2445 _DSC2452-horz _DSC2449 _DSC2453-horz _DSC2459 _DSC2446-horz _DSC2465_DSC2463 _DSC2469

Love, peace and fit Ivanka

Foto: Peter

Tenisky: Adidas Stellasport, Legíny, Mikina, Čiapka, Ruksak: Fox Racing, Bunda: Trendovo.sk

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.