.army zelená & čižmy nad kolená.

0 Flares 0 Flares ×

FB

Čo zvyknete robiť, keď nestíhate? Ja zásadne všetko iné, než by som mala. Najcharakterickejšie je však motkanie sa a realizácia „skvelých“ nápadov, ako triedenie a upratovanie šatníka, umývanie zrkadiel či skúšanie nových kulinárskych výmyslov. A potom robím ešte paniku, hnevám sa na seba a všetkých naokolo a odovzdávam veci o 5 minút dvanásť. Nestáva sa mi to často, snažím sa mať deň rozvrhnutý tak, aby som všetko stihla a niečo spravila aj vopred, no čas od času sa mi podarí na pár vecí zabudnúť a keď ich zrazu musím riešiť, vtedy zistím, že som si to veľmi zle vypočítala. Najväčší problém mám vtedy, keď prídem na víkend (či predvíkend, čo je v mojom prípade štvrtok a piatok) domov do Svitu. To robím samé príjemné veci, takže všetky tie užitočné (a nutné) potláčam do úzadia a neskôr sa nestačím čudovať, čo všetko som zmeškala a musím to dohnať. Vidím to tak, že tento týždeň (a víkend) dopadne veľmi podobne…(:

Tieto čižmy sú jedným z najvýraznejších kúskov v mojom šatníku. Spolu s dlhým kožuchom z F&F a mojimi obľúbenými tutu sukňami sú pre mňa časťou šatníka, ktorú vyťahujem na svetlo sveta podľa nálady. Musím mať chuť a nápad, ako a s čím ich skombinovať. Samé o sebe sú totiž tak veľmi výrazné, že najlepšie si rozumejú s jednoduchými šatami alebo košeľou a džínsami, v kombinácii s klasickým jednofarebným sakom. V dnešnom outfite som sa ich však rozhodla skombinovať s bielou sukňou, ktorá má k nim ideálnu dĺžku a nesmierne rada ju nosím. Teraz majú dokonca veľmi podobnú v Mohite.

Prajem Vám príjemný víkend a málo povinností (či upratovania :))!

_20160424-PEP-IPetrusova_Bratislava-0014A 1 _20160424-PEP-IPetrusova_Bratislava-0062A 20160424-PEP-IPetrusova_Bratislava-0015A 20160424-PEP-IPetrusova_Bratislava-0013A _20160424-PEP-IPetrusova_Bratislava-0068A _20160424-PEP-IPetrusova_Bratislava-0034A 20160424-PEP-IPetrusova_Bratislava-0030A

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Král, Photomedia.sk

Topánky: Gojane.com, Sako: F&F, Blúzka: Orsay, Sukňa: Shein (podobnú majú teraz aj v Mohito), Klobúk: Shana, Hodinky: Daniel Wellington, Náušnice: Selepceny

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.