víkendová uniforma.

0 Flares 0 Flares ×

1

Pozerám na fotky plné púpav a zelene spred dvoch víkendov v Bratislave a čudujem sa, aké je to počasie bláznivé a nepredvídateľné. Tento týždeň trávim polopracovne doma vo Svite, dnes tu už od rána leje ako z krhly a včerajšie chladné počasie sa mi dostávalo až do špiku kostí. Na Čertovici bol sneh a Tatry boli celkom pocukrované! Čo som si zatiaľ stačila všimnúť, sme tu trošku pozadu a jar v pravom slova zmysle ešte len príde, tak sa na túto „druhú vlnu“ celkom teším. Teraz to však za oknom vyzerá na príjemnú sychravú jeseň a keby som nemusela, tak radšej ani nevystrčím päty z domu, šupnem sa pod perinu a spravím si škoricové latte s poriadnou mliečnou penou! Nič z toho sa však dnes konať nebude, pretože okrem rôznych povinností ma čaká aj škola, ktorá sa už pomaly a určite blíži ku koncu, takže je načase realizovať sa konečne aj v tomto smere. (:

Dnešný outfit je presne taký, aký človek počas víkendu potrebuje a chce nosiť, ak nemá žiadne veľké plány, len povaľovať sa v kaviarňovom kresle, prechádzať sa stromovým sadom a následne sa rýchlo vyzliecť pred tým, než zaľahne do postele pod deku a začne plnými dúškami „nedeľovať“. Viem, dnes je len streda, takže asi aj trošku s tou nedeľou provokujem, no niekedy nie je na škodu vniesť si trochu ľahkosti aj do bežného dňa počas týždňa a vytiahnuť zo skrine „víkendové“ kúsky! Rifle na traky, biela blúzka a plastové balerínky od MEL (ktoré voňajú ako jahody!) sú pre mňa posledným ideálnym víkendovým outiftom.

_DSC3805

2 _DSC3802 _DSC3754 _DSC3762 3 _DSC3791

_DSC3694

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Balerínky: Mel (Zoot.sk), Rifle na traky: Romwe, Blúzka: Orsay, Kabelka: Bershka, Sako: Shein, Okuliare: Zephyr

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.