And wild horses couldn`t drag me away

0 Flares 0 Flares ×

It’s about me, it‚s about us, it‚s about life. 
I don´t live in the American love story. I can´t wait that somewhere crash into me some pretty boy, my books fall off to the floor, we both pick up their, look at yourself and we will live happily until we die. 
And reality? Handsome boy would be found, but none crash into me. I just can look at my reflection in the mirror and now is clear to me that I will not live happily until I die. (I will be happy, I just wanted to make it more dramatic:)
 

How is my dream boy? He should sing and play guitar songs from Bruno Mars, appreciate me, run with me through the meadow, chasing butterflies, swim in the lake, ride horses, eat pasta, shop in second-hands and take pictures.

I’m not demanding ….: DDD

 Je to o mne, je to o nás, je to o živote.

Nežijem v americkej love story. Nemôžem čakať, kým do mňa niekde narazí nejaký fešák, mne spadnú z rúk na zem veci, obaja sa zohneme zodvihnúť ich, pozrieme sa na seba a budeme žiť šťastne, až kým nezomrieme.
Realita? Fešák by sa našiel, no žiaden do mňa nevrazí, veci mi len tak nepadnú, ibaže by som mala deravé ruky, no potom by som si ich musela sama pozbierať. Pozerať sa môžem akurát tak na svoj odraz v zrkadle a už dnes mi je jasné, že žiť šťastne, až kým nezomriem, nebudem. (Budem, len som chcela, aby to bolo dramatické 🙂

Aký by mal byť „vyvolený“? Mal by mi spievať a hrať na gitare piesne od Grigorova a Bruna Marsa, vážiť si ma, behať so mnou po lúke, naháňať motýle, kúpať sa v jazere, jazdiť na koňoch, jesť cestoviny, navštevovať sekáče, fotiť sa.
Nie som náročná….:DDD

Dress: Second-hand (Marks&Spencer), Shoes: H&M, Jacket: H&M, Bow from tie 

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.