The things you wanted I bought them for you.

Her dream was to stay happy forever. To be forever with a smile on her face, with wrinkles around the mouth and a glimmer in the eyes. But sometimes dreams are simply not met. And now she is tamping. But someone told her that her time is yet to come. Then she believed him. It sounded logical. Today  she doesn´t believe. Today it sounds bipolar. It was long ago. If she would like to believe it, so she will everyone claimed that her time is delayed. Who knows, maybe is ….

 Jej snom bolo ostať navždy šťastná. Navždy s úsmevom na tvári, s vráskami okolo úst a iskričkami v očiach. No sny sa niekedy jednoducho nesplnia. Víla, ktorá mala na jej sny dozerať, sa rozhodla splniť si ten svoj. Odišla a všetko nechala tak. Bez štipky svedomia ju nechala trápiť sa a vzala si to, čo jej nepatrí. Zodpovednosť odkopla a nechala ju ležať pod posteľou. Navonok sa tvárila, že sa jej niekde zapatrošila a nemohla ju nájsť. No pravdou je, že ju ani nemala chuť hľadať. Teraz si tá víla leží niekde na Bahamách, alebo si prezerá podpultový tovar v Indii. A ona je ubíjaná. Ubíjaná sebou samou. Ubíjaná nešťastím. No na prehru v boji so životom a šťastím si už zvykla. Mrzí ju však, že sa jej nepodarilo prísť na taktiku, ktorá by zabrala a ona by boj konečne vyhrala. Vždy sa našiel niekto, kto ju porazil, predbehol, kto bol lepší ako ona. No ktosi jej povedal, že jej čas ešte len príde. Vtedy mu verila. Znelo to logicky. Dnes tomu už neverí. Dnes to znie bipolárne. Bolo to dávno. Ak by tomu chcela veriť, tak by určite každému tvrdila, že „jej čas“ má meškanie. Ktovie, možno má….

 Dress: H&M, Shoes: H&M, Black Tights, Blazer: Second-hand (H&M)

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.