Confession

0 Flares 0 Flares ×

Only in Slovak <3

Takže, tu je moja mini spoveď 🙂 (Vďak Bezega .)
Pravidlá sú jednoduché.:    Napísať o sebe 7 vecí, ktoré čitatelia nevedia.
                                         Označiť 5 blogov, ktoré musia spoveď podstúpiť.

  • Keď som mala 13, chcela som byť scene girl. Tie natupírované farebné vlasy, nádherný make-up, sladké oblečenie <3 Bohužiaľ (našťastie) som si tie vlasy nevedela poriadne natupírovať, vyčesať a nechcelo sa mi ich žehliť. Tak som to vzdala. 
  • Keď okolo mňa lieta bodavý hmyz, zapchám si uši, zavriem oči a ústa. Mám totižto strach, že mi niekam vletí napr. do úst a ja nebudem môcť dýchať.
  • Neviem kresliť oči ani nos. Keď niečo kreslím, zväčša je to bez hlavy.
  • Keď som mala 8, zlomila som si a vykĺbila ruku pri športe zvanom Skijöring.  
  • Milovala som Spice Girls a Twins. Videla som všetky filmy s Olsenkami a vždy som chcela byť ako oni.
  • Keď som bola menšia, dávala som plyšákom, ktorý so mnou spali, na dobrú noc pusu. Niekedy mi to trvalo dosť dlho, pretože ich so mnou spalo veľmi veľa a zastávala som názor, že každý a jeden si zaslúži pusu. (Dnes už je počet plyšákov zredukovaný, takže to tak dlho netrvá. :DD)
  • Kedysi som mala ofinu a vlasy sa mi nádherne točili. V spojení s tou ofinou to vyzeralo dosť tragicky. 😀 (Možno by som sa na to dnes pozerala inak.) Preto som sa rozhodla, že vlasy nechám dorásť na jednu dĺžku a myslela som si, že sa budú pekne točiť. Omyl! Vlasy so mnou pekne vybabrali. Tak nádherne, ako kedysi, sa točia iba po umytí a keď sa ráno zobudím, mám na hlave niečo neidentifikovateľné, čo môžete vidieť aj na fotkách. 

fotky k 1.) a 7.)

Pokus o Scene 😀 

Chcem tie vlasy späť 🙁 

Ofina bola, možno niekedy bude… 
Posielam ďalej:
<3 
Love, peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.