White Kimono & The Crystal Bra. Florida.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2740-horz

 

Krásnu nedeľu prajem!

Dnes už síce píšem opäť z New Yorku, no outfit a fotografie sú ešte z Key Westu, kde sme mali posledné tri dni naozaj „nabitý“ program. Viete, ako to býva! Chcete si užiť a vychutnať všetko, čo sa Vám najviac páčilo znovu a znovu, do poslednej minúty a na poslednú chvíľu stihnúť to, čo sa Vám počas pobytu nepodarilo. Užívali sme si slnečné lúče, vietor vo vlasoch (čo je napokon vidieť aj na fotkách), sladké pokušenia (o ktorých Vám zreferujem niekedy nabudúce), balenie (v tomto prípade o užívanie ani tak veľmi nešlo) či posledné voľné dni. Máme za sebou dlhý let s troma prestupmi (Key West-Miami-Chicago-New York), no obrovský zážitok, keďže sme videli Chicago aspoň z lietadla a pilot, ktorý s nami letel do NY, nám spravil prelet ponad celý Manhattan! Nádhera. Dnes v noci odlietame domov, tak si ideme ešte pripomenúť krásy NYC, nech nám to ostane živé v pamäti čo najdlhšie.

Čo sa týka outfitu, som viac vyzlečená, než oblečená, ale nejako mi to nevadilo. Keďže bolo na KW okolo 102°F, bola som šťastná, že môžem na sebe viac nemať, než mať! O Crystal Bra ste si mohli prečítať v tomto článku  a na leto je ako stvorená! Aj napriek tomu, že na KW býva tak teplo, hocikedy Vás môže prekvapiť dážď, dá sa povedať, z ničoho, čo bol aj náš prípad počas fotenia. Začalo fúkať a jemne pršať, čo môžete vidieť na mojej kabelke (:

Prajem Vám úspešný začiatok týždňa, vidíme sa doma!

 

_DSC2747-horz _DSC2758 _DSC2762-horz _DSC2809 _DSC2771-horz _DSC2848 _DSC2787-horz _DSC2849 _DSC2819-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: z Nemecka, Sukňošortky: Kúpiš tu, Kimono: Nájdeš tu, Podprsenka: The Crystal Bra, Kabelka: Second-hand (Salvatore Ferragamo), Okuliare: Ray Ban, Opasok: F&F

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.