Zelená Midi.

Máte nejaký kúsok, druh oblečenia či doplnkov, ktorý zbožňujete a najradšej by ste ho mali vo všetkých vyhotoveniach, ktoré na svete existujú? Či už farebných alebo strihových? Mojou vášňou sú tylové a šifónové sukne. Možno ste si to už aj všimli. Akejkoľvek dĺžky, akéhokoľvek strihu, akejkoľvek farby. Ťažko povedať, z čoho táto vášeň plynie (možno nejaké spojenie s mojím minulým životom) a prečo ma takéto kúsky chytia za srdce vždy výraznejšie, než čokoľvek iné. Najnovšie mi do zbierky pribudla táto zelená. Je z Persunmall a stála len pár korún. Čakala som na ňu necelé dva týždne, čo je celkom rýchlosť, súdiac podľa mojich doterajších skúseností s rôznymi online obchodmi z Východu. Keď som ju kupovala, nebola som si istá, či je to tá pravá farba pre mňa a môj šatník. Nakoniec som sa však rozhodla, že farebne to bude správna voľba, keďže zelených vecí mám v šatníku pomenej a nie je na škodu ho trošku oživiť novou farbou. Čo sa týka strihu, dúfala som, že bude podobne dlhá ako táto moja. Táto predstava sa mi však nesplnila. Je o niekoľko centimetrov dlhšia, pôsobí konzervatívnejšie a na niekoho môže pôsobiť dokonca až „babičkovským“ dojmom. Rozmýšľam, že si ju nechám skrátiť, pretože aj kvôli tomu, že je dlhšia, sa výraznejšie v spodnej časti krčí (či už kvôli sedeniu v škole alebo šoférovaniu) a vadí mi to. Myslím, že by sa skrátením jej tvar nemal rapídne zmeniť, preto to nebude na škodu. Čo myslíte?
Inak sa vo všeobecnosti dosť krčí a ak to niekto nemôže „ani cítiť“, tak nech radšej zavrie oči a pre istotu ani len neuvažuje nad jej kúpou. (:
Sukňu som doplnila mojou obľúbenou čierno-bielou klasikou so zlatými doplnkami v podobe náušníc, náhrdelníka a detailami na kabelke a gombíkoch. Okuliare sú kapitola sama o sebe. Pripomínajú mi Willyho Wonku v podaní Johnnyho Deppa, sú trochu smiešne a rozhodne strelené, no zbožňujem ich. Možno aj kvôli tej asociácii s Wonkom, keďže tú rozprávku milujem.
Majte úspešný týždeň.
Veľa sa usmievajte! (:

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: New Look, Sukňa: Persunmall, Opasok: Primark, Blúzka: F&F, Kabelka: Second-hand, Okuliare, náušnice: Gate, Náhrdelník: vintage

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.