yellow, blue & magenta.

0 Flares 0 Flares ×

fwdfoto

“Ticho nie je absencia zvukov, ticho je priestor. Priestor, do ktorého vstupujeme, aby sme počuli čosi v nás.”

Ja ticho milujem. Mám rada hudbu, mám rada ľudí a mám rada život, ale všetko s mierou. Pravdu povediac, užívam si, keď môžem byť sama so svojím tichom. Usporiadať si myšlienky, usporiadať si povinnosti a potom na chvíľu nad ničím nepremýšľať a o nič sa nestarať. Ľahnúť si na posteľ, strčiť nohy pod deku a vypnúť. Úplne. Užívam si, keď sa ponorím pod vodu a svet je zrazu tichší a pomalejší. Užívam si, keď prídem do posilky, je v nej málo ľudí a každý sa sústredí na svoje tempo, na svoje dýchanie, na svoj svet. Peter si zo mňa čas od času robí srandu a hovorí mi, že som autista. Lebo si rada zaleziem do toho svojho sveta a len ticho pozorujem, skúmam a nerozprávam. To ma baví v spoločnosti najviac- skúmať ľudí, pozorovať a počúvať, čo hovoria, ako hovoria a prečo hovoria. Ja rozprávam rada tiež, ale nie každému. (: Obdivujem ľudí, ktorí sa dokážu otvoriť komukoľvek a ktorí nadväzujú nové priateľstvá šmahom ruky. Páči sa mi, ak sa niekto dokáže rozprávať o čomkoľvek a urobiť tému v podstate z ničoho. Ja si skôr držím odstup a pripustím si k sebe človeka až vo chvíli, kedy mu plne dôverujem. Samozrejme, nemám problém baviť sa s cudzími ľudmi, no určite nie som ten typ človeka, ktorý dokáže konverzáciu s neznámym „ťahať“. Nemám však rada ten opačný extrém, keď niekto rozpráva veľa, veľa, veľa a o jednom veľkom nič alebo o súkromí, ktoré by mali vedieť naozaj len jemu najbližšie osoby. Takýto ľudia ma vedia neskutočne vyčerpať  a obrať o energiu! A ani by ste neverili, ako veľmi. (Resp. možno aj vedeli, ak ste na tom podobne. :))

A o energiu ma dokáže obrať aj počasie, ale mám spôsob, ako voči tomu bojovať a nedať sa! Obliecť sa do farieb. 🙂 A veruže, už bol aj najvyšší čas vytasiť ich! Dni sú všelijaké, raz je slnko, potom prší a väčšinu času je aj tak po mrakom, takže ako najlepšie riešenie mi prišlo vytiahnuť tieto žlté nohavice, skombinovať ich s magentovou (purpurová, ak by ste nevedeli :)) farbou a zmierniť modrou, ktorej sú teraz plné takmer všetky kolekcie v obchodoch. Nohavice som si kúpila už dávnejšie v Zare za neuveriteľných 9,99€ a dodnes ľutujem, že som si ich v tom čase nekúpila aj v červenej, keďže aj tie by sa mi do šatníka hodili. Skvelo sa nosia a držia tvar, takže sa môžem spoľahnúť, že sa ani po celodennom nosení neroztiahnu.  V deň, kedy som mala outfit na sebe a kedy sme ho fotili, občasne pršalo, takže o to viac ma táto farebná kombinácia po celý deň tešila. O fotky sa postaral Michal Petrovič v mojej obľúbenej Medickej záhrade.

Nezabúdajte, na mojej FB stránke môžete súťažiť o pár topánok podľa vlastného výberu! 🙂 A výhercom súťaže s LINDEX, kedy strávime a okúsime spoločne s inými blogerkami skvelú stredu v najnovšom butiku Lindex v Auparku, je Klaudia Veselá! Gratulujem 🙂

Ozaj, ak budete mať chuť, budem veľmi rada, ak ma podporíte v súťaži Bloger roka.

Prajem ešte peknú a pohodovú nedeľu.

IMG_6511-Edit

IMG_6532 IMG_6521-Edit IMG_6528-2 IMG_6504 IMG_6531 IMG_6491 IMG_6472 IMG_6499-Edit

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Michal Petrovič

Topánky: Buffalo Shoes, Nohavice: Zara, Top: Second-hand, Sako: Mango, Kabát: Mango, Náhrdelník: Matilda Makes, Kabelka: Pinkhead.eu, Dáždnik: Zoot

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.