White dress, raspberries & baby blue.

Tieto biele šaty, to bola láska na prvý pohľad. Videla som ich na stránke ešte dávno-pradávno, niekedy na jar minulého roku, kedy som sa nevedela rozhodnúť, či kúpiť tieto alebo v ružovej farbe. Napokon som, po porade s kamarátkami, zvolila ružové a v očakávaní (veľmi podobnom tejto situácii) odpočítavala dni, kedy mi dorazia. Trochu som sa obávala, či mi budú dobre, keďže sú len v jednej veľkosti a predsa, môj chrbát a hrudník nie sú po rokoch tanca a cvičenia najútlejšie, no sadli perfektne a tak som si teraz zaobstarala i v bielej farbe. Teším sa, ako ich budem na jar či v lete nosiť spoločne so sandálkami a jednoduchou kabelkou a cítiť sa v nich dobre. Je to jeden z tých kúskov, ktoré naozaj nepotrebujú veľa a žena/slečna sa v ňom cíti príťažlivo. Keďže mám dnes kabát a kožušinový šál, nevidíte šaty veľmi dobre, no určite ešte bude príležitosť ukázať Vám ich v plnej kráse a ja sa na to už teraz veľmi teším, lebo viem, že tieto šaty budú opäť jedným z najnosenejších kúskov leta (ako to bolo v prípade tých ružových, ktoré som veľmi často nosievala v NYC). Inak, toto bol jeden z tých dní, kedy sa mi ráno vrcholne nechcelo zaoberať s vlasmi a tak som ich nechala „na divoko“. Ospravedlnte tento môj vrtoch a vyznávači upravených účesov skúste, prosím, prekúsnuť, že každá vlnka si ide svoje a smeruje do inej strany.

Zajtra opäť cesta do Bratislavy, nejaká tá skúška a robota, tak snáď sa všetko podarí tak, ako si predstavujem. O fotky sa dnes postarala moja šikovná Natálka aka „moralnopsychickapodporapriblogerskychrealiach“.

Majte sa krásne!

IMG_8440 IMG_8448-horz IMG_8462-horz IMG_8485-horz IMG_8502 IMG_8521-horz IMG_8531 IMG_8539-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natálka Jakubcová

Topánky: Baťa, Šaty: kúpiš tu, Kabát: Zara, Kabelka: od kamošky, Silonky: Bepon, Šál: Second-hand (H&M), Náušnice: Bijou Brigitte

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.