white dress & flower crown.

835C6256-horz

Milujem tieto dni, keď svieti slnko a vo vzduchu cítiť pohodu. Takú tú predprázdninovú, s nádychom leta. Tu v Bratislave ju pociťujem ešte intenzívnejšie, než doma, keďže je tu podstatne teplejšie a vždy, keď kráčam po ulici s tým, že sa nepotrebujem nikam ponáhľať, si to nesmierne vychutnávam. Minulý rok sa mi otočil život naruby a ešte stále to vnímam akosi snovo. Presne v tieto teplejšie slnečné dni si spomínam na to, ako mi minulý rok skončila škola a s maturitnými vysvedčeniami v ruke sme sa túlali mestom. Na malú chvíľu slobodní, večne nevedomí, ešte stále mladí a doživotne naivní. S neohrozeným pocitom, že nám patrí svet. A teraz po roku si pripadám úplne maličká. Že neviem, čo chcem a kam smerujem. Nemôžem sa sťažovať, darí sa mi vo všetkých smeroch, ktoré chcem a potrebujem či už kvôli škole alebo osobnostným posunom, ale cítim sa tak neisto. Sama neviem, či je to všetko správne a či to zvládnem. Aspoňže svieti slnko… (:

Outfit dnes taký ideál na výmenu kolesa. Žartujem, v ten deň som totižto veľmi nešikovne rozrezala prednú pneumatiku, ktorú bolo treba okamžite vymeniť. Jediné šťastie, že išiel okolo ochotný mladý muž a pomohol mi s ňou! Obľúbené lodičky, kožená bunda a šaty sú mojou najobľúbenejšou kombináciou vôbec. Je to dievčenské, jemné a zároveň svieže. O fotky sa postarala skvelá a šikovná Nina Skalíková! (Už má aj vlastný web, šup tam!)

835C6249 835C6256 835C6287 835C6299 835C6310 835C6333

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Nina Skalíková

Topánky: Kitten, Šaty: Sheinside, Bunda: Morgan, Čelenka: Primark, Kabelka: Primark, Náhrdelník: Ebay, Okuliare: H&M

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.