Whisper your name

0 Flares 0 Flares ×

Blogger scene is like a meadow full of flowers. Every has a different color and blooms at a different time. Some are here only for a certain time and the others are here to stay forever.
  Of course, there are trees too. They grow powerful. They will be here long. Very long. If the hurricane doesn´t come and destroy them, they remain standing, so that they can be admired by the new and new generations.

  Browse blogs I spend at least an hour a day. It is a time glutton, but it’s worth it. Some blogs are wonderful. Mostly I admire the outfits, the environment and the owner of blog. I do not think that blog is only the source of inspiration. I am following more than 300 blogs and through that I met so many nations and cultures. It sounds strange, because how can a person through a computer screen to see new things. But we can …
Everything is possible, when we want. 

Blogová scéna je ako lúka plná kvetov. Každý má inú farbu, kvitne v inú dobu a opeľujú ho iné včielky. Niektoré sú tu len počas určitého obdobia a druhé sú tu natrvalo.
 Samozrejme, sú tu aj stromy. Tie každým východom slnka mocnejú a rastú. Budú tu dlho. Veľmi dlho. Pokiaľ nepríde víchor a nezničí ich, ostanú stáť, aby ich mohli obdivovať nové a nové generácie.
 Prezeraním blogov trávim denne najmenej hodinu. Je to menší požierač času, no stojí to za to. Niektoré blogy sú nádherné. Zväčša obdivujem outfity, prostredie a majiteľky blogov. Nemyslím si, že blog je len zdrojom inšpirácie. Sledujem viac ako 300 blogov a vďaka tomu som spoznala veľmi veľa národov a kultúr. Znie to zvláštne, veď ako môže človek cez obrazovku počítača spoznávať nové veci. Ale dá sa to…
Všetko sa dá, keď sa chce. Aj minúť v sekáčoch 40€.  😀
Love, peace and fashion Ivanka 
Blouse: Second-hand (Papaya), Pants: C&A, Shoes: H&M, Coat: Second-hand 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.