Good Girl Gone Bad

0 Flares 0 Flares ×

I like photos. I collect them and repeatedly view them. I notice the details, I imagine what it would be stand before or behind the lens and admire. For me it is a huge source of inspiration.
But I do not think that the photographer can be anyone who gets into the hands a camera. A good photographer should feel the right moment, when take the shoot. Must know from which angle is the model the most beautiful . He should have a sixth sense that realistically captured the human beauty.

Mám rada fotky. Rada ich hromadím a opakovane si ich prezerám. Všímam si detaily, predstavujem si, aké by to bolo stáť pred, či za objektívom a obdivujem. Sú pre mňa obrovským zdrojom inšpirácie.
No nemyslím si, že fotografom môže byť každý, kto dostane do rúk foťák. Dobrý fotograf by mal vycítiť správny okamih, kedy stlačiť spúšť. Musí vedieť, z ktorého uhla je jeho modelka najkrajšia. Mal by mať šiesty zmysel, aby realisticky zachytil ľudskú krásu.
Na výbornú to zvláda neveľa ľudí. Avšak tí, ktorí už spomínaný šiesty zmysel do vienka dostali, s ním naplno vynaložili a fotia, aby nám ulahodili pri pohľade na nádherné fotografie. Medzi tých vyvolených patrí aj výborný fotograf Dennison Bertram.
Dennison pochádza z Ameriky, no usadil sa v Európe, presnejšie v Prahe, kde žije a……
Pokračovanie nájdete TU
Love, peace and fashion Ivanka
Dress: H&M, Skirt: Orsay, Sweater: Second-hand, Tights: Lidl

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.