we’re living in a world of fools.

_DSC2191

 

Každú sezónu sa v mojom šatníku objavia kúsky, ktoré sú favoritmi. Niečo, čo veľmi jednoducho a rýchlo skombinujem s už vopred overenými kombináciami topánok, kabeliek či doplnkov a zvyknem to nosievať viac než často. Presne z tej kategórie sú aj tieto šaty. Strihovo i farebne jednoduché, ktoré si neviem predstaviť s ničím iným, než doplnené teniskami. Sú elastické a veľmi pohodlné, takže vždy, keď niekam rýchlo utekám alebo sa mi nechce nič vymýšľať, sú jasnou voľbou. Toto leto som ich už zopár ráz na sebe mala a cítim sa v nich super.

I v tomto účese sa cítim super! Keď som bola menšia, nosievala som zapletané copy veľmi často. Potom som sa ich dlhšiu dobu radikálne stránila, pretože som si v nich pripadala ako malé „decko“, no teraz som opäť podľahla ich čaru. Vlasy držia pokope dlhé hodiny a hodiny a čo je obrovské plus, aspoň sa v tomto teplom a dusnom floridskom počasí tak nepotím. Okrem toho, copy sú hotové za pár minút, takže nemusím v kúpeľni bojovať s technikou.

Keď už som pri tých pohodových športovejších kombináciách, na Slovensko začala aktívne dovážať svoje produkty i značka Regatta, ktorá má pod sebou i Dare2b, čo je línia zameraná najmä na aktívnejšie fungovanie, t.j. beh, lyžovanie a podobne. Samotná značka pochádza z Anglicka a produkty sú skôr jednoduchšie, určené na voľný čas či ľahšiu turistiku. Ja som sa na najnovšie kúsky, ktoré by mali byť dostupné aj u nás, trochu bližšie pozrela a vybrala mojich favoritov! Gumáky, bunda, pohodlné legíny, super taštička (nielen) na vodu a dlhšia košeľa. Spravila som z nich dva outfity v rozličných farebných kombináciách, ktoré sa do blížiaceho sa predjesenného počasia budú skvele hodiť (najmä tie gumáky!), no ak sa niekto chystá na nejaké letné outdoor dobrodružstvo, možno sa inšpiruje. 🙂 My sme zvykli dlhé roky so starými rodičmi chodievať koncom augusta na chatu do Liptovského Ondreja, a ako tak pozerám na tie krásne veselé gumáky a pekné bundy, aj celkom ľutujem, že už nechodievame. Totiž, konečne by som v tom lese nevyzerala ako strašiačik! 🙂 Nič to, možno niečo z toho využijem aspoň do Tatier.

RegattaRegatta1

_DSC2247-horz _DSC2168 _DSC2239-horz _DSC2253 _DSC2236 _DSC2203-horz _DSC2181 _DSC2201 _DSC2234

 

 

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Tenisky: Obuvame.sk, Šaty: odtiaľto, Kabelka: American Outlet, Okuliare: H&M, Hodinky: Michael Kors, Náramok: Thomas Sabo

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.