.WeAreTheANSWEAR & móda testovaná na ľuďoch

Pár mesiacov dozadu som mala veľké plány. Ako budem točiť videá, tvoriť viac príspevkov a celkovo, tráviť viac času nad blogom a jeho kreatívnou časťou. Pravdepodobne ste si už všimli, že mi to zatiaľ celkom nevychádza. Niežeby som nad blogom viac času netrávila, práve naopak, ale ako sama vidím, zatiaľ si nedokážem čas zorganizovať tak, ako si to predstavujem. V hlave mám síce hneď niekoľko rôznych tém, ktorým by som sa rada venovala a podelila sa o ne aj s vami, priznám sa však, že časovo mi to ešte stále úplne nevychádza. Keď ma Answear oslovil, aby som sa zapojila do ich výzvy a natočila pre vás krátke video, v ktorom vezmem každodennú módu do vlastných rúk, povedala som si, že práve toto je šanca definitívne sa nakopnúť a pokúsiť sa rozdeliť si čas efektívnejšie.

móda testovaná na ľuďoch

A tak sme to teda dali s Petríkom dokopy! Prijali sme výzvu a natočili krátke video, v ktorom testujem módu po svojom. Videli ste už kampaňové video, ktoré má Answear online na Youtube? Inšpirovala som sa práve ním a skúsila vymyslieť spôsob, ako využiť módny kúsok atypicky. Premýšľala som nad viacerými možnosťami, no napokon som zvolila niečo, čo je praktické a môže sa počas dlhého (a napríklad aj veterného) dňa hodiť.

Vždy, keď mám vlny vo vlasoch, viac ako polovicu dňa mi padajú do tváre. Väčšinou ich skrotím sponkami, no tie sa strácajú ešte viac ako peniaze, takže ich nemám stále po ruke. 🙂 Tak som ich tento raz skrotila popruhom z kabelky, ktorý som premenila na jemnú čelenku. Popruh som si najskôr v rukách zapla do požadovaného tvaru, nasadila na hlavu a vlasy prevliekla z každej strany.

#WeAreTheANSWEAR

Do výzvy som sa však zapojila primárne kvôli vám -> chcela som vás trošku „nakopnúť“ a ukázať vám, že sa dá s módou naozaj pohrať. Ak máte nápad, ako ju vziať do svojich rúk, určite sa pozrite TU. Máte možnosť vyhrať niekoľko skvelých cien a hlavnú výhru Fiat 500, takže pohnúť rozumom (resp. jeho kreatívnou časťou) sa celkom oplatí. 🙂 A ako som už v úvode napísala, táto výzva bola ozajstnou výzvou aj pre mňa. Verím, že sa mi počas novembra podarí nabehnúť na „nový systém“ a nebude to tu len o oblečení.

Prajem ešte krásny víkend!

 

A tu si môžete pozrieť sľubované video:

Love, peace and fashion Ivanka

Foto & video: Peter Antal

Topánky: Bullboxer // Answear, Šaty: Kiss my dress // Answear, Kabelka: Mango // Answear, Kabát: Mango // Answear, Pančuchy: Bepon, Náhrdelník: od maminy, Prstienky: Pandora

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.