v odtieňoch sivej.

2

Zavreté obchody, prázdne cesty. Z rádia koledy a v oknách rozsvietené vianočné stromčeky. Na ulici vôňa dreva z komínov a v chodbe zase kapustnica. Tento rok síce (zatiaľ) bez snehu, ale aj tak (s)pokojne a s úsmevom na tvárach. „Hádky“ začali až po večeri (sme naozaj veľmi hlučná rodina a keď sa nás stretne viac, modlím sa, aby som neohluchla), ponožky, papuče, ani pyžamo tento rok neboli (tak si to teda kúpim sama), z koláčov som sa ešte našťastie neprejedla (všetko s mierou!) a nevidela som ani jeden vianočný tradičný film či rozprávku. Každopádne, sviatkovanie si užívam a veľmi sa teším, že sme všetci zdraví a doma! Dnešný príspevok sa nesie v odtieňoch sivej.

Sivá myška. Tak nejako by sa dal zhrnúť môj najnovší „počin“, ktorý vznikol poskladaním všetkých pohodlných kúskov v sivej farbe z mojej skrine. Posledné dni pred Vianocami, ktoré som trávila v Bratislave, boli tie najpokojnejšie vôbec. Žiadna škola, žiadne starosti, žiadne akcie. Prázdny dom a všade poriadok. (Sorry, chlapci, ale veď viete, že ten neumytý riad v kuchyni neznášam!) Prišiel Peter a túlali sme sa mestom. Ležali sme dlho v posteli, pili sme víno, prechádzali sa po nábreží, chutnali hot-dogy na trhoch, pozerali posledné maličkosti pre blízkych. A bolo nám dobre. A tak pohodovo, aký bol posledný „západniarsky“ víkend, vyzeral aj môj „túlací“ outfit. Kedysi by som si tepláky mimo telocvičňu či domov neobliekla. Dnes s tým problém nemám. S teniskami, teplákovou mikinou a dlhým kabátom je to úplne najlepšia kombinácia na chvíle, ktoré si chce človek užiť a nestarať sa o to, čo-kde-ako-prečo trčí, nesedí či vykúka. K tomu len upraviť obočie, červený rúž, nasadiť čapicu a ide sa.

Užívajte si. (:

_DSC2642 4 _DSC2662 1 3

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Tenisky: Obuvame.sk, Tepláky: Zara, Mikina: Calvin Klein, Blúzka: Orsay, Kabát: Shein, Kabelka: Orsay, Čiapka: Primark

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.