ružový kožúšok & koža.

0 Flares 0 Flares ×

Tak som si dnes otvorila web a reku, idem napísať nejaký príspevok. Niečo zmysluplné (alebo aj nie), od srdca, trošku dlhšie. Ale viete čo? Dnes asi nie je ten deň. Takže zmysluplný článok inokedy, dnes len pár tliachaníc. Prišla som na to, že ako dni plynú, ja starnem, blog starne so mnou a šatník praská vo švíkoch (veď toto sa ešte bude určite hodiť, čo na tom, že som to už 5 rokov nemala na sebe…), na tejto adrese vzniklo už 995 publikovaných článkov. Nemôžem tomu uveriť. Áno, píšem (a tliacham), prispievam a pózujem už dlho, ale takmer 1000ka za sebou?! Celkom mi to spravilo ráno. (:

 Mimochodom, čas povianočný je ten najťažší čas vôbec. V obchodoch a na internete na mňa z každej strany vykúkajú tabuľky a bannery so zľavami a človek slabej shopaholickej povahy ako ja tomu asi len ťažko odolá. Mám zálusk na pár kúskov, ktoré (ne)potrebujem, ale vždy, keď sa začnem hrabať internetom či prechádzať pomedzi stojany, nakopí sa mi toho v košíku či rukách toľko, že sa na to napokon tak či onak vykašlem. No najnovšie mám nakupovaciu taktiku, ktorá ma vždy núti robiť racionálne rozhodnutia, tak sa s vami o ňu niekedy podelím.

O tom, ako veľmi mám rada kožušinky, som písala už neraz. Dnes sa teda hlásim s novým outfitom, v ktorom hraje hlavnú úlohu ružový kožúšok, ktorý som si kúpila v H&M a nemôžem si ho vynachváliť! Nie je tak veľmi macatý a nie je ani príliš hrubý, no keď je zima, je v ňom príjemne teplúčko a jeho jemná ružová farba pasuje takmer ku všetkému. Koženkové nohavice, ktoré mám (nie len) dnes na sebe, sú asi tie najlepšie nohavice s nízkym sedom vôbec! Okrem toho, že sa mi veľmi páči ich kožený efekt, majú skvelý úzky strih, ktorý kopíruje postavu a vytvarujú naozaj pekný zadok. Kupovala som ich s maminou minulý rok na Cypre, v jednom malom obchodíku, no sú značky Miss Anna. Našla som ich na pár nemeckých stránkach, no u nás mi žiadne výsledky nevyhodilo. Hádam však, že by som ich mohla dostať v „číňaku“. Nemáte niekto skúsenosť? Musím sa po nich poobzerať, pretože sa nosia úplne skvelo a bude mi ľúto, ak ich „zoderiem“ (naozaj si nosím veľmi často!).


tous

selepceny

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Reefe

Topánky: New Look, Nohavice: obchodík na Cypre, Blúzka: Orsay, Kožúšok: H&M, Kabelka: TOUS Aupark, Hodinky: Daniel Wellington, Náušnice: Selepceny

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.